Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ZONGULDAK ÇAYCUMA HAVAALANINA BİR MÜJDE DAHA

Zonguldak’ta bulunan Çaycuma Havaalanına bir müjde daha.Yaz başında Almanya’dan tarifeli seferlerin başladığı Çaycuma Havaalanı yeni bir durak olarak hizmet verecek. ALmanya’nın Germani Havayolları şirketi Antalya ile Düsseldorf arası seferlerinde Zonguldak..

Kategori: Havacılık haberleri

Zonguldak’ta bulunan Çaycuma Havaalanına bir müjde daha.Yaz başında Almanya’dan tarifeli seferlerin başladığı Çaycuma Havaalanı yeni bir durak olarak hizmet verecek.

ALmanya’nın Germani Havayolları şirketi Antalya ile Düsseldorf arası seferlerinde Zonguldak Çaycuma Havaalanını durak olarak kullanma kararı aldı.Buna göre Altalya-Düsseldorf seferinde Zonguldak’tan yolcu alınarak varış noktasına gidilecek.

Zonguldaklılar tarafından sevinçle karşılanan bu haber sonrası açıklama yapan Zonguldak Valiliği yaptığı açıklamada “12 Ekim Salı Günü saat 12.25’te kalkacak ST (256 sefer sayılı uçak, saat 13.50’de Zonguldak’ın Çaycuma ilçesindeki Zonguldak Havalaanı’nda olacak. ST 8257 sefer sayılı uçağıN Zonguldak’tan saat 14.35’de kalkıp, akşam saat 19.20’de Düsseldorf’a varması planlanıyor” dedi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri