Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ZONGULDAK’TA BULUNAN ÇAYCUMA HAVAALANI 18 000 EURO GELİR ELDE ETTİ

21 temmuzda tarifeli seferlere başlanan Zogguldak Çaycuma havaalanı’ndan 18000 euro gelir elde edildiği açıklandı.Bu tarihten itibaren 828 kişi Zonguldak’a gelirken, 680 kişi de Çaycuma Havaalanından uğurlandı.Bu sirkülasyondan havaalanı 18000 euro..

Kategori: Havacılık haberleri

21 temmuzda tarifeli seferlere başlanan Zogguldak Çaycuma havaalanı’ndan 18000 euro gelir elde edildiği açıklandı.Bu tarihten itibaren 828 kişi Zonguldak’a gelirken, 680 kişi de Çaycuma Havaalanından uğurlandı.Bu sirkülasyondan havaalanı 18000 euro kazandı.

Çaycuma Havaalanı müdürü Hasan ÖZŞAHİN,”21 Temmuz’da tarifeli seferlerin başlanıldığı Zonguldak Havaalanı’ndan 18 bin Euro gelir elde edildiğini söyledi. Havayolu ile Almanya’dan Zonguldak’a 828 kişinin geldiğini ve 680 kişinin ise yurt dışına uğurlandığını söyledi. Haftada bir olan uçak seferlerini düzenleyen havacılık firması Öğer Tur’un önümüzdeki yıl en az 3 seferle başlamayı hedeflediğini belirten Müdür Özşahin, “yapmamız gereken bazı iş ve eksiklikler var. Bunları da tamamladığımızda Öğer Tur önümüzdeki yıl en az 3 seferle başlamayı düşünüyor” dedi. Vali Erdal Ata, bugünkü koşullarda zarara fazla dayanılamayacağını, zarar nedeniyle, gerekirse sermaye artırımına gidilebileceğini ifade etti. Ata, “Biraz daha sabır edip, zararı sineye çekebiliriz. En fazla 1-2 yıl daha zararı sineye çekebiliriz. Hiç ummadığımız anda çıkan masraflar ve zarar büyük sıkıntı veriyor. En son mazot nakliyatı için ödediğimiz para 22 bin TL”dedi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri