Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ZİYARETÇİ DEFTERİMİZ HİZMETİNİZDEDİR…

Airportturk.net yönetimi olarak üyelerimizin birbirleriyle olan iletişimlerini artırmaları amacıyla ziyaretçi defterimizi hizmetinize sunduk.Ziyaretçi defteri uygulaması sayesinde  sitemize konuk olan kişilerin birbiri ile iletişime geçmelerini,site hakkında düşüncelerini aktarmalarını hatta iş ilanlarının..

Kategori: Havacılık haberleri

Airportturk.net yönetimi olarak üyelerimizin birbirleriyle olan iletişimlerini artırmaları amacıyla ziyaretçi defterimizi hizmetinize sunduk.Ziyaretçi defteri uygulaması sayesinde  sitemize konuk olan kişilerin birbiri ile iletişime geçmelerini,site hakkında düşüncelerini aktarmalarını hatta iş ilanlarının yayınlanmasını diliyoruz.

Sizde sitemizin ziyaretçi defterine yazmak yada ziyaretçi defterini okumak istiyorsanız BURADAN ziyaretçi defterimize ulaşabilirsiniz.Ayrıca sitemizin sağ üst tarafında bulunan ziyaretçi defteri resmine tıklayarakta yazılarınızı defterimize yazabilirsiniz.

*Ziyaretçi defterine yazdığınız yazılar anında ekrana yansımaktadır.Daha çabuk iletişim kurmanız amacıyla yazılarınız onay süzgecinden geçmemektedir.

Etiketler:
Konu Yazari: ( )
...

1 Yorum gonderildi. “ZİYARETÇİ DEFTERİMİZ HİZMETİNİZDEDİR…”

  1. Erdogan dedi ki:

    Selamın Aleyküm Arkadaslar

    Nasılsınız?? umarım ıyısınızdır. ben almanyadan geldım ve burda is arıyorum bana yardımcı olabılırsenız sevınırım

    saygılarımla

Kapali

Havacılık Haberleri