Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yüzde 50 indirimli uçak bileti hatta iki kat bagaj hakkı ile

Anadolujet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde yüzde 50 indirimli uçak biletlerini satışa sundu.Kampanyadan satın alınacak uçak biletleri ile  iki kat bagaj hakkına da sahip olunacak. Yaklaşan 19 Mayıs Gençlik ve Spor..

Kategori: uçak bileti kampanya

Anadolujet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde yüzde 50 indirimli uçak biletlerini satışa sundu.Kampanyadan satın alınacak uçak biletleri ile  iki kat bagaj hakkına da sahip olunacak.

Yaklaşan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde Anadolujet duyurmuş olduğu kampanya çerçevesinde uçak biletlerini Jetgenç üyesi yolcularına yüzde 50 indirimli uçak biletlerini satışa sundu.Ayrıca 15 kg olan bagaj hakkı bu kampanya çerçevesinde satın alınan uçak biletlerine özel olarak 30 kg olarak uygulanacak.Kampanyalı uçak biletlerini 24 Mayıs 2015 tarihine kadar satın alabilirsiniz.Satın alınacak uçak biletleri ile 20 Haziran ile 10 Temmuz tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Uçak biletlerini Anadolujet web sitesi,mobil uygulama,çağrı merkezi,bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri