Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yüzde 50 İndirimli Uçak Bileti

Rahat ve konforlu yolculuk sunmayı amaç edinmiş Anadolu Jet Hava yolu şirketi Çocuk Genç ve Yaşlılara yüzde 50 indirimli uçak bileti sunuyor. Anadolu Jet Hava yolu şirketinin farklı yaş guruplarına..

Kategori: uçak bileti kampanya

Rahat ve konforlu yolculuk sunmayı amaç edinmiş Anadolu Jet Hava yolu şirketi Çocuk Genç ve Yaşlılara yüzde 50 indirimli uçak bileti sunuyor.

Anadolu Jet Hava yolu şirketinin farklı yaş guruplarına hitap eden İkinci Bahar ve Çocuk-Genç indirimli kampanya biletleri 10 Şubat itibari ile satışa açıldı. İkinci Baharını Yaşayan 65 yaş üstü yetişkinler, 2 – 12 yaş arası çocuklar ve 13 24 yaş arası gencleri kapsayan kampanya biletleri ile bu yaş gurubunda olanlar Anadolu Jet ayrıcalıkları ile Yüzde 50 indirimli fiyatlarla uçma fırsatı yakalayacak.

Anadolu Jet Havayolu Şirketinin başlatmış olduğu bu kampanya kıbrıs uçuşları dahil 20 Şuban ile 15 Nisan arasında geçerli olacak.  Kampanyalı Biletler ise 10 Şubat itibari ile satışa sunuldu.

 

Detaylı bilgiyi Havayolu şirketinin resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

www.anadolujet.com

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri