Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Yunanistan uçak biletlerinin satışı durduruldu

Yunanistan’da devam eden ekonomik krizi havacılık sektörünü de vurdu. Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines bugün almış olduğu karar ile Yunan turizm acentalarına uçak bileti satışını durdurduğunu açıkladı.Şirketler bu durumun..

Kategori: Havacılık haberleri

Yunanistan’da devam eden ekonomik krizi havacılık sektörünü de vurdu.

Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines bugün almış olduğu karar ile Yunan turizm acentalarına uçak bileti satışını durdurduğunu açıkladı.Şirketler bu durumun nedeni olarak,ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ülkeden para çıkışının sağlıklı olmamasını gösteriyor.Alınan karara en sert tepkiyi de  Yunan Seyahat ve Turizm Acenteleri Birliği (HATTA) Başkanı Lysandros Tsilidis verdi.Alınan bu kararı çok ağır bulduğunu ifade eden Tsilidis,bu zor zamanlarda böyle yaptırımların turizmi olumsuz yönde etkilediğini,bu karardan bir an önce vazgeçilmesi gerektiğini ifade etti.

Türk Hava Yolları konu hakkında yaptığı açıklamada,Selanik ve Atina’da havaalanı bilet satış ofislerinde uçak bileti satışlarının devam ettiğini duyurdu.

Yunanistan’a bilet satışını durduran havayolu şirketleri arasında Emirastes ve Qatar Airways gibi önemli şirketlerde bulunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri