Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yunanistan uçak biletlerinin satışı durduruldu

Yunanistan’da devam eden ekonomik krizi havacılık sektörünü de vurdu. Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines bugün almış olduğu karar ile Yunan turizm acentalarına uçak bileti satışını durdurduğunu açıkladı.Şirketler bu durumun..

Kategori: Havacılık haberleri

Yunanistan’da devam eden ekonomik krizi havacılık sektörünü de vurdu.

Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines bugün almış olduğu karar ile Yunan turizm acentalarına uçak bileti satışını durdurduğunu açıkladı.Şirketler bu durumun nedeni olarak,ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ülkeden para çıkışının sağlıklı olmamasını gösteriyor.Alınan karara en sert tepkiyi de  Yunan Seyahat ve Turizm Acenteleri Birliği (HATTA) Başkanı Lysandros Tsilidis verdi.Alınan bu kararı çok ağır bulduğunu ifade eden Tsilidis,bu zor zamanlarda böyle yaptırımların turizmi olumsuz yönde etkilediğini,bu karardan bir an önce vazgeçilmesi gerektiğini ifade etti.

Türk Hava Yolları konu hakkında yaptığı açıklamada,Selanik ve Atina’da havaalanı bilet satış ofislerinde uçak bileti satışlarının devam ettiğini duyurdu.

Yunanistan’a bilet satışını durduran havayolu şirketleri arasında Emirastes ve Qatar Airways gibi önemli şirketlerde bulunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri