Son Dakika Havacılık Haberleri

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY; Türk Kaptan Pilot ve II. Pilot ilanı yayınladı

Türk Hava Yolları pilot alımı yapacağını yayınlamış olduğu ilan ile kamuoyuna duyurdu. Başvuru Şartları; Farklı...
22/05/16 - 10:22 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air deneyimli kabin memuru arıyor

Onur Air yayınlamış olduğu ilan ile Antalya merkezli uçuşlarda görevlendireceği deneyimli kabin memurları aradığını duyurdu....
11/05/16 - 9:58 Yorum sayisi 0(0)

Yunanistan uçak biletlerinin satışı durduruldu

Kategori: Havacılık haberleriEklenme Tarihi: Tem 9th, 2015

Yunanistan’da devam eden ekonomik krizi havacılık sektörünü de vurdu.

Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines bugün almış olduğu karar ile Yunan turizm acentalarına uçak bileti satışını durdurduğunu açıkladı.Şirketler bu durumun nedeni olarak,ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ülkeden para çıkışının sağlıklı olmamasını gösteriyor.Alınan karara en sert tepkiyi de  Yunan Seyahat ve Turizm Acenteleri Birliği (HATTA) Başkanı Lysandros Tsilidis verdi.Alınan bu kararı çok ağır bulduğunu ifade eden Tsilidis,bu zor zamanlarda böyle yaptırımların turizmi olumsuz yönde etkilediğini,bu karardan bir an önce vazgeçilmesi gerektiğini ifade etti.

Türk Hava Yolları konu hakkında yaptığı açıklamada,Selanik ve Atina’da havaalanı bilet satış ofislerinde uçak bileti satışlarının devam ettiğini duyurdu.

Yunanistan’a bilet satışını durduran havayolu şirketleri arasında Emirastes ve Qatar Airways gibi önemli şirketlerde bulunuyor.

Yunanistan uçak biletlerinin satışı durduruldu
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Ana Sayfa