Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yozgat Yerine Çorum’a Yapılsın

Yozgat’a yapılması planlanan havaalanı için Çorum sivil toplum kuruluşları projenin memleketlerine yapılmasını istiyor. Yozgat’a yapılması için ön çalışmaların başladığı havaalanı için Çorum’da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları Hitit medeniyetinin merkezi..

Kategori: Havacılık haberleri

Yozgat’a yapılması planlanan havaalanı için Çorum sivil toplum kuruluşları projenin memleketlerine yapılmasını istiyor.

Yozgat’a yapılması için ön çalışmaların başladığı havaalanı için Çorum’da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları Hitit medeniyetinin merkezi olan Çorum’un ilçesi Alaca’ya yapılmasını istiyor.Yozgat’ın Sorgun ilçesine yapılması planlanan havalimanının kendi illerine yapılmasını isteyen Çorumlular gerekli lobi çalışmalarını oluşturmuş oldukları komisyon aracılığıyla yürüteceklerini açıkladı.

Çorum sivil toplum kuruluşları daha önce de Amasya-Merzifon Havalimanı’nın ismine “Çorum” ibaresinin konması için çalışmalarda bulunmuştu.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri