Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Youtube fenomenleri ile THY iş birliği yapıyor

Türk Hava Yolları yürütmüş olduğu reklam kampanyasında geniş kitlelere ulaşmak amacıyla yapmış olduğu çalışmalar devam ediyor. sosyal video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen videoların sahipleri ile iş birliği yapan Türk..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları yürütmüş olduğu reklam kampanyasında geniş kitlelere ulaşmak amacıyla yapmış olduğu çalışmalar devam ediyor.

sosyal video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen videoların sahipleri ile iş birliği yapan Türk Hava Yolları,yapılacak reklam  videolarını bu kişilerin kanallarında yayınlayacak.Yeni uçuş rotaları için hazırlamış olduğu reklam videosu için yapılan bu çalışmaya Turkish Airlines Fortune Traveller ismi verilirken  kampanyada direkt uçulan Paris,Berlin,Londra,New York gibi önemli şehirlere yapılacak uçak seferlerinin tanıtımı yapılıyor.

Türk Hava Yolları’nın işbirliği yaptığı 10 youtube fonomeninin Devin Supertramp, ClassIsInternal, Fun For Louis, Damien Walters, Daaruum, Brodie Smith, Sean Garnier, Langue de Pub, Chika Bilingirl ve Valent olduğu açıklandı.

İşte Türk Hava Yolları’nın kampanya kapsamında yayınladığı reklam filmi

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri