Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Youtube fenomenleri ile THY iş birliği yapıyor

Türk Hava Yolları yürütmüş olduğu reklam kampanyasında geniş kitlelere ulaşmak amacıyla yapmış olduğu çalışmalar devam ediyor. sosyal video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen videoların sahipleri ile iş birliği yapan Türk..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları yürütmüş olduğu reklam kampanyasında geniş kitlelere ulaşmak amacıyla yapmış olduğu çalışmalar devam ediyor.

sosyal video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen videoların sahipleri ile iş birliği yapan Türk Hava Yolları,yapılacak reklam  videolarını bu kişilerin kanallarında yayınlayacak.Yeni uçuş rotaları için hazırlamış olduğu reklam videosu için yapılan bu çalışmaya Turkish Airlines Fortune Traveller ismi verilirken  kampanyada direkt uçulan Paris,Berlin,Londra,New York gibi önemli şehirlere yapılacak uçak seferlerinin tanıtımı yapılıyor.

Türk Hava Yolları’nın işbirliği yaptığı 10 youtube fonomeninin Devin Supertramp, ClassIsInternal, Fun For Louis, Damien Walters, Daaruum, Brodie Smith, Sean Garnier, Langue de Pub, Chika Bilingirl ve Valent olduğu açıklandı.

İşte Türk Hava Yolları’nın kampanya kapsamında yayınladığı reklam filmi

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri