Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yolun üstünden uçak,altından da araba geçiyor

Gazipaşa Havalimanı’nda uçakların inişi esnasında ilginç görüntüler oluşuyor. Antalya’da bulunan ve her yıl binlerce turistin ülkemize giriş yapmış olduğu Gazipaşa Havaalanı’nda bir yıldır devam eden pistin uzatılması çalışmaları sona erdi.Yeni..

Kategori: Havacılık haberleri

Gazipaşa Havalimanı’nda uçakların inişi esnasında ilginç görüntüler oluşuyor.

Antalya’da bulunan ve her yıl binlerce turistin ülkemize giriş yapmış olduğu Gazipaşa Havaalanı’nda bir yıldır devam eden pistin uzatılması çalışmaları sona erdi.Yeni yapılan pistin bir kısmının Antalya D-400 otoyolunun üstünden geçmesi nedeniyle çevredekiler tarafından büyük ilgi gören uçağın iniş anını gören vatandaşlar,o anları çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştiriyor.

Pistin altından geçen vatandaşlar ilk zamanlar büyük korku yaşadıklarını söylerken zamanla bu duruma alıştıklarını ifade ediyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri