Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yolcunun Kalbi Durdu

Fransa’nın Nice kentinden Danimarka’nın Kopenhag şehrine giden yolcu uçağında bir yolcunun kalbinin durması nedeniyle uçak Frankurt’a zorunlu iniş yaptı. Uçağın kalkışından kısa bir süre sonra yolcunun rahatsızlandığını fark eden diğer..

Kategori: Havacılık haberleri

Fransa’nın Nice kentinden Danimarka’nın Kopenhag şehrine giden yolcu uçağında bir yolcunun kalbinin durması nedeniyle uçak Frankurt’a zorunlu iniş yaptı.

Uçağın kalkışından kısa bir süre sonra yolcunun rahatsızlandığını fark eden diğer yolcular durumu kabin ekibine haber verdi.Uçakta bulunan yolculardan biri doktor olduğunu belirterek,şahsa ilk müdahaleyi yaptığı ancak hasta şahsı kurtaramadığı,açıklandı.Pilot olay sonrası uçağı Frankurt Havalimanı’na acil koduyla indirdi.Yolcunun cenazesi uçağa gelen görevliler tarafından alınarak morga kaldırıldı.

Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri