Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yolcular Neden Çıplaktı!

Tüm dünyada şok etkisi yaratan,düşürülen Malezya Airlines’a ait yolcu uçağından çevreye yayılan yolcuların çıplak olması dikkat çekti. Amsterdam-Kuala Lumpur seferini yaparken 280 yolcu ve mürettebatın içinde bulunduğu Malezya Airlines’a ait..

Kategori: Havacılık haberleri

Tüm dünyada şok etkisi yaratan,düşürülen Malezya Airlines’a ait yolcu uçağından çevreye yayılan yolcuların çıplak olması dikkat çekti.

Amsterdam-Kuala Lumpur seferini yaparken 280 yolcu ve mürettebatın içinde bulunduğu Malezya Airlines’a ait Boieng 777 tipi yolcu uçağının Rus ayrılıkçı militanlarınca füze ile düşürülmesi sonrası kaza hakkında bir çok soru cevabını ararken,kaza nedeniyle çevreye saçılan onlarca insan cesedinin neden çıplak olduğu merak uyandırdı.Konu hakkında gün boyu bir çok uzman düşüncesini açıklarken,yolcuların çıplak olmasını uçağın füze ile vurulması sonrası havada infilak eden uçakta bulunan yolcuların kabin içi basınç nedeniyle elbiselerinin parçalandığını ve yaklaşık 10 km yükseklikten düşen cesetlerin hızlarının 200 km/sn olması nedeniyle üzerlerindeki elbiselerin tamamen çıktığı konusunda hemfikir oldular.

Kaza sonrası cesetlerin yaklaşık 5 kilometrekarelik alana yayıldığı öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri