Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Yolcular havalimanını İşgal Etti

Nepal’deki depremin ardında ülkedeki turistler ve yerli vatandaşlar can güvenliği ve karmaşadan kurtulmak için Katmandu’daki havalimanına akın etti; binlerce insanın bölgedeki hava limanına akın etmesi sonucu yoğunluk meydana geldi. Güvenli bölgelere..

Kategori: Havacılık haberleri

Nepal’deki depremin ardında ülkedeki turistler ve yerli vatandaşlar can güvenliği ve karmaşadan kurtulmak için Katmandu’daki havalimanına akın etti; binlerce insanın bölgedeki hava limanına akın etmesi sonucu yoğunluk meydana geldi.

Güvenli bölgelere kaçmak için bölgeye en yakın Tribhuwan Uluslararası Havalimanına akın eden insanlar 5 km varan kuyruk oluşturdu. Bölgede arama kurtarma çalışmaları hızla devam ederken felaket bölgesinden uzaklaşmak isteyen yolcular soğuk ve sağanak yağışa rağmen Tribhuwan Uluslararası Hava limanına akın etti. oluşan yoğunluğun ardından hava limanı çalışanları işlerini yapamaz hale gelirken biletli yolcularında bilet almayan yolcuları aşarak uçağa geçmeleri de imkansız hale geldi.

Aşırı soğuk ve yağışlı havanın etkisi altında bulunan bölgede dışarıda kalan yolcular battaniyelere sarılarak ısınmaya çalıştılar. Nepal’in başkenti Katmandu’dan havalanması gereken uçuşların iptal edilmesi sonucu yolcular bir kez daha hayal kırıklığı yaşarken kalabalığın her saat giderek arttığı belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri