Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yolcular havalimanını İşgal Etti

Nepal’deki depremin ardında ülkedeki turistler ve yerli vatandaşlar can güvenliği ve karmaşadan kurtulmak için Katmandu’daki havalimanına akın etti; binlerce insanın bölgedeki hava limanına akın etmesi sonucu yoğunluk meydana geldi. Güvenli bölgelere..

Kategori: Havacılık haberleri

Nepal’deki depremin ardında ülkedeki turistler ve yerli vatandaşlar can güvenliği ve karmaşadan kurtulmak için Katmandu’daki havalimanına akın etti; binlerce insanın bölgedeki hava limanına akın etmesi sonucu yoğunluk meydana geldi.

Güvenli bölgelere kaçmak için bölgeye en yakın Tribhuwan Uluslararası Havalimanına akın eden insanlar 5 km varan kuyruk oluşturdu. Bölgede arama kurtarma çalışmaları hızla devam ederken felaket bölgesinden uzaklaşmak isteyen yolcular soğuk ve sağanak yağışa rağmen Tribhuwan Uluslararası Hava limanına akın etti. oluşan yoğunluğun ardından hava limanı çalışanları işlerini yapamaz hale gelirken biletli yolcularında bilet almayan yolcuları aşarak uçağa geçmeleri de imkansız hale geldi.

Aşırı soğuk ve yağışlı havanın etkisi altında bulunan bölgede dışarıda kalan yolcular battaniyelere sarılarak ısınmaya çalıştılar. Nepal’in başkenti Katmandu’dan havalanması gereken uçuşların iptal edilmesi sonucu yolcular bir kez daha hayal kırıklığı yaşarken kalabalığın her saat giderek arttığı belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri