Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

YOLCU UÇAĞI GÖVDESİ ÜZERİNE İNİŞ YAPTI

Alman anmuhalefet lideri Franz Müntefering’in de aralarında bulunduğu yolcu uçağı Stutgart Havaalanına gövdesi üzerine iniş yaptı. İçinde 86 yolcusu bulunan Contact AİR Havayollarına ait uçakta  ölen kimsenin bulunmaması büyük sevinç..

Kategori: Havacılık haberleri

Alman anmuhalefet lideri Franz Müntefering’in de aralarında bulunduğu yolcu uçağı Stutgart Havaalanına gövdesi üzerine iniş yaptı.

İçinde 86 yolcusu bulunan Contact AİR Havayollarına ait uçakta  ölen kimsenin bulunmaması büyük sevinç yaratırken yolculardan 5  kişinin şok geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı belirtildi.Uçakta bulunan Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Franz Müntefering”çok ciddi durumdu.Havada bir kaç tur attık ve sonuçta mecburi   iniş yaptık.”dedi.Ayrıca uçakta bulunan yolcuların çok disiplinli davrandığını belirten Münfering,bu durumda çok profesyonel davranan pilot ve ekibine teşekkür borçluyuz,kimse yaralanmadı şeklinde konuştu.

Stutgart Havaalanı’na uçağın inişinden sonra çok sayıda kurtarma ve itfaiye ekibi girdi.Havaalanı kısa bir süreliğine hava trafiğine kapatıldı.

UÇAĞIN İNİŞ VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri