Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

YOLCU UÇAĞI GÖVDESİ ÜZERİNE İNİŞ YAPTI

Alman anmuhalefet lideri Franz Müntefering’in de aralarında bulunduğu yolcu uçağı Stutgart Havaalanına gövdesi üzerine iniş yaptı. İçinde 86 yolcusu bulunan Contact AİR Havayollarına ait uçakta  ölen kimsenin bulunmaması büyük sevinç..

Kategori: Havacılık haberleri

Alman anmuhalefet lideri Franz Müntefering’in de aralarında bulunduğu yolcu uçağı Stutgart Havaalanına gövdesi üzerine iniş yaptı.

İçinde 86 yolcusu bulunan Contact AİR Havayollarına ait uçakta  ölen kimsenin bulunmaması büyük sevinç yaratırken yolculardan 5  kişinin şok geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı belirtildi.Uçakta bulunan Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Franz Müntefering”çok ciddi durumdu.Havada bir kaç tur attık ve sonuçta mecburi   iniş yaptık.”dedi.Ayrıca uçakta bulunan yolcuların çok disiplinli davrandığını belirten Münfering,bu durumda çok profesyonel davranan pilot ve ekibine teşekkür borçluyuz,kimse yaralanmadı şeklinde konuştu.

Stutgart Havaalanı’na uçağın inişinden sonra çok sayıda kurtarma ve itfaiye ekibi girdi.Havaalanı kısa bir süreliğine hava trafiğine kapatıldı.

UÇAĞIN İNİŞ VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri