Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yemen İle Karşılıklı Olarak Vizeler Kaldırıldı

Türkiye’nin son yıllarda gerek turizm gerekse ekonomi olarak dış ülkelerle vizeler konusunda bir çalışmalar sonuç vermeye başladı.Son aylarda kalkan vizelerin getirdiği artılara paralel olarak artık yeni ülkelerle vize konusunda antlaşmalar..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye’nin son yıllarda gerek turizm gerekse ekonomi olarak dış ülkelerle vizeler konusunda bir çalışmalar sonuç vermeye başladı.Son aylarda kalkan vizelerin getirdiği artılara paralel olarak artık yeni ülkelerle vize konusunda antlaşmalar imzalanmaya başladı.Son olarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,resmi ziyaret için gittiği Yemen’de görüşmeler yaparak iki ülke arasında vizelerin kaldırılması yönünde çalışmalarda bulundu.

Akşam saatlerinde basına yollanan bültenlerde Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül Yemen ile Türkiye karşılıklı olarak vizelerin kaldırıldığını duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri