Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

YAVRU VATAN KIBRIS’A UÇAK BİLETİ 44.99 TL

  Pegasus Havayolları’nın yeni bir kampanya düzenleyerek,Kıbrıs’a uçak biletlerinin 44,99 TL’den satılacağını duyurdu.   “Pegasus ile Yavru Vatanı ziyaret etmeyen kalmayacak” sloganı ile düzenlenen kampanyanın ayrıntıları şu şekilde: 3,4,5,6 Aralık..

Kategori: Havacılık haberleri

  Pegasus Havayolları’nın yeni bir kampanya düzenleyerek,Kıbrıs’a uçak biletlerinin 44,99 TL’den satılacağını duyurdu.

  “Pegasus ile Yavru Vatanı ziyaret etmeyen kalmayacak” sloganı ile düzenlenen kampanyanın ayrıntıları şu şekilde: 3,4,5,6 Aralık tarihinde uçak biletini alan Pegasus yolcuları;Aralık,Ocak,Şubat,Mart aylarında yolculuklarını yaptıkları taktirde Kıbrıs’a 44,99 TL’ye uçacaklar.

  Uçuşlar İstanbul,Hatay,Ankara,İzmir,Adana Havaalanlarından Kıbrıs Ercan Havaalanı arasında gerçekleşecektir.Yılbaşında bu kampanya askıya alınacaktır.Bu sebeple 31 Aralık tarihinde bu kampanyadan yararlanılamayacaktır.Bu uçak biletlerinde iade,rezervasyon yapılmaz ayrıca çocuk ve bebek indirimi de uygulanmayacaktır.

  Sizde bu ekonomik uçak biletlerinden birine sahip olmak istiyorsanız hemen Pegasus Havayolları internet sitesi yada 444 0 737 numaralı çağrı merkezine ulaşmanız gerekiyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri