Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Yakın zamanda uçak biletleri ucuzlayacak

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile devam eden müzakereler sonrasında havacılık sektöründe önemli gelişmelerin yaşanacağı müjdesini verdi. Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile hava ulaşımının entegre edilmesi konusunda görüşmelerin başladığını,görüşmeler..

Kategori: Havacılık haberleri

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile devam eden müzakereler sonrasında havacılık sektöründe önemli gelişmelerin yaşanacağı müjdesini verdi.

Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile hava ulaşımının entegre edilmesi konusunda görüşmelerin başladığını,görüşmeler sonrasında Türkiye’nin isteklerinin AB tarafından kabul edilmesi halinde bundan böyle havayolu şirketlerinin AB ülkelerine sınırsız uçak seferi düzenleyebileceğini ifade ederken böylelikle uçak biletlerinin ucuzlayacağının altını çizdi.Görüşmelerde ABD’den sonra AB üyesi ülkelere en çok yolcunun Türkiye’ye ait hava yolu şirketlerinin taşınması nedeniyle AB yetkililerinin Türkiye ile hava ulaşımın entegre edilmesine sıcak baktığını söyledi.

Yıldırım ayrıca yapılması muhtemel anlaşma sonrasında Türkiye’den çıkış yapan bir yolcu Avrupa’nın hiç bir havaalanında tekrardan güvenlik aramasına girmeyeceğini,söyledi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri