Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Yakın zamanda uçak biletleri ucuzlayacak

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile devam eden müzakereler sonrasında havacılık sektöründe önemli gelişmelerin yaşanacağı müjdesini verdi. Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile hava ulaşımının entegre edilmesi konusunda görüşmelerin başladığını,görüşmeler..

Kategori: Havacılık haberleri

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile devam eden müzakereler sonrasında havacılık sektöründe önemli gelişmelerin yaşanacağı müjdesini verdi.

Binali Yıldırım,Avrupa Birliği ile hava ulaşımının entegre edilmesi konusunda görüşmelerin başladığını,görüşmeler sonrasında Türkiye’nin isteklerinin AB tarafından kabul edilmesi halinde bundan böyle havayolu şirketlerinin AB ülkelerine sınırsız uçak seferi düzenleyebileceğini ifade ederken böylelikle uçak biletlerinin ucuzlayacağının altını çizdi.Görüşmelerde ABD’den sonra AB üyesi ülkelere en çok yolcunun Türkiye’ye ait hava yolu şirketlerinin taşınması nedeniyle AB yetkililerinin Türkiye ile hava ulaşımın entegre edilmesine sıcak baktığını söyledi.

Yıldırım ayrıca yapılması muhtemel anlaşma sonrasında Türkiye’den çıkış yapan bir yolcu Avrupa’nın hiç bir havaalanında tekrardan güvenlik aramasına girmeyeceğini,söyledi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri