Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

VİP Hırsızları Yakalandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz ay içerisinde İzmir’e geldiğinde VİP kapısında partililerin parası çalınmış olay kamuoyunu uzun süre meşgul etmişti.Bugün siyasilerin korkulu rüyası yankesiciler yakayı eleverdi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir..

Kategori: Havacılık haberleri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz ay içerisinde İzmir’e geldiğinde VİP kapısında partililerin parası çalınmış olay kamuoyunu uzun süre meşgul etmişti.Bugün siyasilerin korkulu rüyası yankesiciler yakayı eleverdi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir Adnan Menderes Havalimanı VİP girişinde karşılamak için toplanan topluluğu fırsat sanan hırsızlar bir partilinin 23 bin Eurosunu çalmış,Gürsel Tekin’in ise tam cebinden parayı çıkardığı sırada işi yarım kalmıştı.Polislerin incelemeleri sonucunda bir gurubun kalabalıktan istifade hırsızlıkları gerçekleştirdiğini belirledi.Polisin dikkatli çalışması sonucunda VİP hırsızları yine siyasi bir protokol sırasında hırsızlık yapmak istedi.Ancak yakayı ele veren hırsızlar hemen etkisiz hale getirildi.Demokrat Parti Başkanı Namık Kemal Zeybek’in gelişi sırasında gerçekleşen olay sonrası şüpheliler S.Ç ve A.K ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevkedildi.

Olay sonrası siyasileri karşılamaya gelenler rahat bir nefes aldı.Polisi tebrik eden partilerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri