Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ve imzalar atıldı

Cumhuriyet tarihinin en büyük ihalesi sonrası nihayet imzalar atıldı. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanının yapımına ilişkin yazılı anlaşma bugün imzalandı.Karayolları Genel Müdürlüğü binasında imzalanan törene Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,DHMİ..

Kategori: Havacılık haberleri

Cumhuriyet tarihinin en büyük ihalesi sonrası nihayet imzalar atıldı.

İstanbul’a yapılacak 3. havalimanının yapımına ilişkin yazılı anlaşma bugün imzalandı.Karayolları Genel Müdürlüğü binasında imzalanan törene Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,DHMİ Müdürü Orhan Birdal ve kazanan şirketleri temsilen Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir katıldı.İmza sonrası herkesin ortak görüşü ülkemizin son zamanlarda artan gelişme ivmesinin bu ihale ile birlikte daha da artacağı ve dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacağı ifade edilen yeni havalimanının ülke kalkınması ve istihdam açısından fayda sağlayacağı konusunda hemfikir oldular.

Bilindiği üzere yapılan 3. havalimanı ihalesini Limak-Cengiz-Kolin-Mapa-Kanyon şirketlerinden oluşan ortaklık 22 milyar 152 milyon euro karşılığında kazanmıştı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri