Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Van’a İkinci Havalimanı

Hükümet deprem sonrası zarar gören Ferit Melen Havalimanı’na ek olarak ikinci bir havalimanı yapılması için çalışmalara başladı. Ak parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk’ün tarafından gündeme getirilen konuda deprem sonrası Van..

Kategori: Havacılık haberleri

Hükümet deprem sonrası zarar gören Ferit Melen Havalimanı’na ek olarak ikinci bir havalimanı yapılması için çalışmalara başladı.

Ak parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk’ün tarafından gündeme getirilen konuda deprem sonrası Van Ferit Melen Havalimanı’nın büyük zarar gördüğü ve günde en az 10-12 uçağın iniş-kalkış yapan bu havalimanının ihtiyaca karşılık veremediğini iddia etti.Van’a ikinci bir havaalanı yapımı için çalışmalar yaptığını belirten Kayatürk,ikinci bir havalimanının yapılmaması durumunda ise mevcut havalimanını genişletme çalışmalarını gündeme getireceğini söyledi.

Van Ferit Melen Havalimanı bilindiği üzere Doğu Anadolu bölgesinde çevre illerden de bir çok yolcuyu ağırlayan bir havaalanı konumunda olup geçtiğimiz yıl içerisinde dış hat uçuşlarına açılmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri