Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ünlü oyuncunun özel uçağı piste geri döndü

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın özel jeti kalkış yaptığı esnada tekeri patlaması üzerine piste geri döndü. Sihirbazlar Çetesi,Kara Şövalye gibi Hollywood yapımı filmlerde oynayan dünyaca ünlü Oscarlı oyuncu  78 yaşındaki..

Kategori: Havacılık haberleri

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın özel jeti kalkış yaptığı esnada tekeri patlaması üzerine piste geri döndü.

Sihirbazlar Çetesi,Kara Şövalye gibi Hollywood yapımı filmlerde oynayan dünyaca ünlü Oscarlı oyuncu  78 yaşındaki Morgan Freeman’ı taşıyan Luckett SyberJet şirketine ait SJ 30 tipi jet,ABD’de bulunan Tunica Havaalanı’ndan kalkış yaptığı esnada tekeri patladı.Uçağın tekerinin patlaması sonrasında kule ile irtibata geçen pilot,hemen acil iniş izni istedi.Havaalanında gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra inişe geçen uçak,sorunsuz bir şekilde havaalanına iniş yaptı.Olay hakkında yaptığı açıklamada “Tecrübeli pilotumuz Jimmy Hobson sayesinde uçağın sorunsuz bir şekilde iniş yaptığını o anlarda dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ekim ayında Morgan Freeman, Konya’da “Evrenin Sırları” adlı belgesel çekiminin bir bölümünü gerçekleştirmek üzere ülkemize gelmişti.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri