Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ünlü Hava Yolu Şirketinde Yarın Grev Var

Almanya merkezli hava yolu şirketi Lufthansa Airlines’ta yarın pilotlar greve gidiyor. Dünya’nın en büyük filolarından birine sahip olan Lufthansa Airlines pilotları yarın Münih Havalimanı’nda toplu iş sözleşmelerinde çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle..

Kategori: Havacılık haberleri

Almanya merkezli hava yolu şirketi Lufthansa Airlines’ta yarın pilotlar greve gidiyor.

Dünya’nın en büyük filolarından birine sahip olan Lufthansa Airlines pilotları yarın Münih Havalimanı’nda toplu iş sözleşmelerinde çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle grev yapacak.Grev nedeniyle yarın Münih Havalimanı’nda yaklaşık 110 uçak seferi yapılamayacak.13000 yolcu bu grevden etkilenmesi beklenirken şirket yetkilileri uluslararası uçuşların bu grevden etkilenmeyeceğini açıkladı.

Lufthansa,grev kararı sonrası yolcuların mağduriyetini gidermek için yolcuların,uçak biletlerinin ücretsiz iadesi ve tren bileti ile değiştirilebilmesi gibi çözümler sunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri