Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ülkenin en önemli hava yolu şirketinde 250 pilot istifa etti!

Mısır’ın en önemli hava yolu şirketi EgyptAir’de 250 pilotun istifa ettiği açıklandı. Mısır Pilotlar Derneği Başkanı Şerif Minavi düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile konu hakkında açıklamalarda bulundu.Yaptığı açıklamada Mısır Hava..

Kategori: Havacılık haberleri

Mısır’ın en önemli hava yolu şirketi EgyptAir’de 250 pilotun istifa ettiği açıklandı.

Mısır Pilotlar Derneği Başkanı Şerif Minavi düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile konu hakkında açıklamalarda bulundu.Yaptığı açıklamada Mısır Hava Yolları’nda (EGYPTAİR) bünyesinde bulunan 250 pilotun istifa dilekçelerini şirket merkezinde yöneticilere sunduğunu,söyledi.İstifa nedeninin,ücrette adaletsizlik ve şirket yönetiminin ayrıcalıklı bir kesim yaratması olduğunun altını çizen Minavi,hükümet yetkililerinin ve şirket yönetimin henüz istifaları kabul etmediğini de ifade ederken,yetkililerin çözüm bulmaması halinde istifaların daha da artacağını düşündüğünü söyledi.

Mısır merkezli uçuşlar gerçekleştiren EgyptAir,filosunda bulundurduğu 80 uçak ile 76 noktaya sefer düzenlemektedir.Şirkette 800 pilot görev yapıyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri