Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçuşlar normale dönüyor

Günlerdir etkisini devam ettiren olumsuz hava koşulları cuma günü itibariyle etkisini kaybetmeye başlıyor.Hafta başından bu yana bir çok hava yolu şirketi uçuşlarını kar yağışı nedeniyle iptal ederken bu iptallerin hafta..

Kategori: Havacılık haberleri

Günlerdir etkisini devam ettiren olumsuz hava koşulları cuma günü itibariyle etkisini kaybetmeye başlıyor.Hafta başından bu yana bir çok hava yolu şirketi uçuşlarını kar yağışı nedeniyle iptal ederken bu iptallerin hafta sonunda normale dönmesi bekleniyor.

Pegasus Hava Yolları,Türk Hava Yolları,Onurair Hava Yolları,Borajet Hava Yolları,Atlasjet Hava Yolları gibi ülkemizde tarifeli uçak seferlerini gerçekleştiren hava yolu şirketleri yapılmış olan iptaller sırasında yolcuların mağduriyetlerinin önüne geçmek için almış oldukları önlemler ile yolcuların havalimanlarında sıkıntı yaşamalarını önlemeye çalışırken resmi kurumsal sitelerinden iptal edilen uçuşların listelerini yayınlayarak bilgi akışını hızlandırdı.

Hava yolu şirketleri yurdun bazı kesimlerinde olumsuz hava koşullarının devam ettiğini ifade ederken yolcuların bu zamanlarda havalimanına gelmeden önce çağrı merkezlerinden uçuşlar hakkında son durumları öğrenmeleri gerektiğinin altını çizdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri