Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçuş iptalleri 9 ocakta da devam ediyor

Türk Hava Yolları olumsuz hava koşulları nedeniyle bir çok uçuşunu iptal etmeye devam ediyor.Hafta başından bu yana resmi internet sitesinden günlük olarak iptal edilen uçuş güzergahları hakkında yayınlanan bilgileri 9..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları olumsuz hava koşulları nedeniyle bir çok uçuşunu iptal etmeye devam ediyor.Hafta başından bu yana resmi internet sitesinden günlük olarak iptal edilen uçuş güzergahları hakkında yayınlanan bilgileri 9 ocak tarihli olanları açıklanmadı.Ancak uçuş bilgilerinden yapılan inlemelerde yine bir çok yönde gerçekleşmesi planlanan uçuşların iptal edildiği görülüyor.

Türk Hava Yolları ve diğer hava yolu şirketlerinin iptal edilen uçuşlar hakkında bilgi almak için lütfen havalimanlarına gitmeden önce çağrı merkezleri ile irtibat kurunuz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri