Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçuş Ekibine “Ödül”

Pegasus Airlines,7 Şubat’da kaçırılan Kharkov-İstanbul uçağında görevli 7 mürettebatını ödüllendirdi. Şirket uçuşta görevli 2 pilot,4 kabin memuru ve uçak teknisyeni ne bir hafta izin ve bir miktar para ile ödüllendirdi.Şirket..

Kategori: Havacılık haberleri

Pegasus Airlines,7 Şubat’da kaçırılan Kharkov-İstanbul uçağında görevli 7 mürettebatını ödüllendirdi.

Şirket uçuşta görevli 2 pilot,4 kabin memuru ve uçak teknisyeni ne bir hafta izin ve bir miktar para ile ödüllendirdi.Şirket yöneticileri uçağın kaçırılma anından itibaren soğukkanlılıklarını koruyan personeline teşekkür ederken,110 yolcunun sağlığına zarar gelmemesi nedeniyle mutluluklarını,dile getirdi.

Bilindiği üzere uçağı kaçıran hava korsanı uçağı kış olimpiyatlarının düzenlendiği Rusya’nın Soçi şehrine indirmek istemiş ancak uçağın kaptan pilotu İlyas Karagülle,uçağı planlandığı şekilde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na indirmişti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri