Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçaktan Hostes Düştü

Sabah saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen üzücü olayda Türk Hava Yolları’ndan bir hostes uçağın kapısında dengesini kaybeden kabin memuru aşağı düştü. Uçağa yanaşmakta olan  merdiven aracına geçmeye çalışan hostes..

Kategori: Havacılık haberleri

Sabah saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen üzücü olayda Türk Hava Yolları’ndan bir hostes uçağın kapısında dengesini kaybeden kabin memuru aşağı düştü.

Uçağa yanaşmakta olan  merdiven aracına geçmeye çalışan hostes dengesini kaybederek uçağın kapısından talihsiz bir şekilde düştü.Hemen olay yerine gelen sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahaleyi yaparken ilk bilgilere göre talihsiz kabin memuru sol tarafını hissetmediği ayrıca vücudunda kırık olabilme ihtimaline karşı dikkatli bir şekilde sağlık aracına bindirilen hostes hastaneye kaldırıldı.

Arkadaşını acı içinde gören uçak mürettebatının bir hayli üzüntülü oldukları görüldü.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri