Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçakta Kavga Kabin Ekiplerine Zor Anlar Yaşattı

     Uçakta kavga konularına gün geçmeden bir yenisi daha ekleniyor. Bu kavga haberimizde Japonya’nın başkenti Tokyo’dan geldi. Japonya’nın başkenti Tokyonun Narita Havalimanından Amerikanın Los Angales şehrine gitmek üzere hazırlıklarını..

Kategori: Havacılık haberleri

     Uçakta kavga konularına gün geçmeden bir yenisi daha ekleniyor. Bu kavga haberimizde Japonya’nın başkenti Tokyo’dan geldi. Japonya’nın başkenti Tokyonun Narita Havalimanından Amerikanın Los Angales şehrine gitmek üzere hazırlıklarını yapan uçakta alkollü şahısların bir birlerine hakaret içeren söylemleri nedeniyle çıkan kavgada kabin  görevlileri zor anlar yaşadı. Kabin görevlilerinin araya girerek şahısları ayırmaya çalıştığı olayda kabin görevlilerde hakaretlere maruz kaldı.

      Kavgayı engelleyemeyen görevliler güvenlik güçlerinden yardım istedi. kavga eden iki şahıs güvenlik güçlerince tutuklanarak uçaktan indirildi. çıkan olaylar nedeniyle uçak Narita Havalimanından gecikmeli olarak kalktı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri