Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçakta doğum yaptı

Southwest Airlines’a ait uçakta yolculardan hamile bayan çocuğunu gökyüzünde dünyaya getirdi. San Frencisco-Phoenix seferini yapan Southwest Airlines’a ait yolcu uçağı seyir halindeyken yolcular arasında bulunan hamile bir bayanın sancısı başladı.Hemen..

Kategori: Havacılık haberleri

Southwest Airlines’a ait uçakta yolculardan hamile bayan çocuğunu gökyüzünde dünyaya getirdi.

San Frencisco-Phoenix seferini yapan Southwest Airlines’a ait yolcu uçağı seyir halindeyken yolcular arasında bulunan hamile bir bayanın sancısı başladı.Hemen diğer yolcular olayı kabin memurlarına aktardı.Uçakta şans eseri doktor ve hemşire  bulundu ve uçağın arka tarafında hamile kadın çocuğunu dünyaya getirdi.Uçak hemen Los Angeles Havalimanı’na yönlendirdi ve sorunsuz bir şekilde havalimanına iniş yaptı.

Olay sonrası yolcular bebeğin ilk ağlama sesi sonrası çılgınca alkışlaması hoş görüntülerin oluşmasına neden olurken havayolu şirketi yolcunun ismini açıklamadı.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri