Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçakta doğan bebek

Air Arabia’ya ait yolcu uçağında  yolcular arasında bulunan hamile yolcu küçük erkek çocuğu dünyaya getirdi. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uçak seferleri ile bilinen Air Arabia hava yolu şirketine ait Lübnan’dan kalkan..

Kategori: Havacılık haberleri

airarabiaAir Arabia’ya ait yolcu uçağında  yolcular arasında bulunan hamile yolcu küçük erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uçak seferleri ile bilinen Air Arabia hava yolu şirketine ait Lübnan’dan kalkan yolcu uçağında yolcular arasında hamile bayanın sancıları uçuş sırasında artınca uçakta doğum yapmak zorunda kaldı.Mürettebatın doğum sancısı tutan yolcuyu hemen uçağın kuyruk kısmına götürdü ve doğum sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.İsmi açıklanmayan ve Bangladeşli olduğu öğrenilen yolcunun doğum yapması sonrası uçak Dhaka’ya acil iniş yaptı.Bebek ve annesi hemen Dhaka’da uçağa gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.Anne ve bebeğin son durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hava yolu şirketi sözcüsü Harunur Raşid,hava yolu şirketlerinde uçuş mürettebatının böyle durumlara karşı eğitilmiş personellerden oluştuğunu ve bu gibi durumlarda ne yapılması gerektiğini tüm personelin bildiğini ifade etti.

 

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri