Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçakta doğan bebek

Air Arabia’ya ait yolcu uçağında  yolcular arasında bulunan hamile yolcu küçük erkek çocuğu dünyaya getirdi. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uçak seferleri ile bilinen Air Arabia hava yolu şirketine ait Lübnan’dan kalkan..

Kategori: Havacılık haberleri

airarabiaAir Arabia’ya ait yolcu uçağında  yolcular arasında bulunan hamile yolcu küçük erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uçak seferleri ile bilinen Air Arabia hava yolu şirketine ait Lübnan’dan kalkan yolcu uçağında yolcular arasında hamile bayanın sancıları uçuş sırasında artınca uçakta doğum yapmak zorunda kaldı.Mürettebatın doğum sancısı tutan yolcuyu hemen uçağın kuyruk kısmına götürdü ve doğum sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.İsmi açıklanmayan ve Bangladeşli olduğu öğrenilen yolcunun doğum yapması sonrası uçak Dhaka’ya acil iniş yaptı.Bebek ve annesi hemen Dhaka’da uçağa gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.Anne ve bebeğin son durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hava yolu şirketi sözcüsü Harunur Raşid,hava yolu şirketlerinde uçuş mürettebatının böyle durumlara karşı eğitilmiş personellerden oluştuğunu ve bu gibi durumlarda ne yapılması gerektiğini tüm personelin bildiğini ifade etti.

 

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri