Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçakta cinsel tacizde bulunan yolcuya 11 yıl hapis cezası istendi

Almanya-Adana seferini yapan yolcu uçağında cinsel tacizde bulunan yolcuya savcı 11 yıl hapis cezası istedi. İlginç olay şubat ayında meydana geldi.Almanya’dan Adana’ya gelmek üzere uçağa binen erkek yolcu A.J(17) seyahat..

Kategori: Havacılık haberleri

Almanya-Adana seferini yapan yolcu uçağında cinsel tacizde bulunan yolcuya savcı 11 yıl hapis cezası istedi.

İlginç olay şubat ayında meydana geldi.Almanya’dan Adana’ya gelmek üzere uçağa binen erkek yolcu A.J(17) seyahat sırasında kendisini zorla dudağından öpmeye kalkan bayan yolcu V.M(47)’den davacı oldu.Olay hakkında mahkemede açıklamada bulunan A.J,uçakta seyahat sırasında ismini bilmediği ve daha önceden tanımadığı V.M’nin birden kendisini dudağından öpmeye çalıştığını,o sırada kadın yolcunun sarhoş olduğunu,ardından kendisinin kadın yolcuyu engellediğini söyledi.Uçağın Adana Şakirpaşa Havalimanı’na inmesi sonrası o yolcudan şikayetçi olduğunu beyan etmesi, sonrasında V.M gözaltına alındı.Polis tarafından gözaltına alınan V.M’ye yolcuların huzurunu bozduğu gerekçesiyle idari para cezası uygulandı.

A.J sonrasında yapmış olduğu şikayet ile V.M hakkında dava açıldı ve Adana 24. asliye Mahkemesi’nde görülen ilk duruşmada savcı V.M hakkında “Sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı,basit yaralama ve hakaret” suçlarından 11 yıl hapis cezası istedi.Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri