Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçaklarda yer kalmadı !

Kurban Bayramı’nın 9 güne çıkarılması sonrasında havayolu şirketleri yolcuların bilet taleplerini karşılamakta zorlanıyor. 24 Eylül tarihinde başlayacak olan Kurban Bayramı öncesi 9 güne çıkarılan resmi tatil sonrasında bayramı memleketlerinde geçirmek..

Kategori: Havacılık haberleri

Kurban Bayramı’nın 9 güne çıkarılması sonrasında havayolu şirketleri yolcuların bilet taleplerini karşılamakta zorlanıyor.

24 Eylül tarihinde başlayacak olan Kurban Bayramı öncesi 9 güne çıkarılan resmi tatil sonrasında bayramı memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, uçak biletlerine yoğun talep gösterdi.Bayram tatili öncesinde  tek yön 100 TL civarında olan bilet fiyatları 310 TL seviyesine çıktı.Yoğun talep karşısında havayolu şirketleri bayram tatili için ek uçak seferleri düzenleyecekleri öğrenildi.

Havayolu şirketleri havaalanlarında oluşacak olan yoğunluk nedeni ile yolcuların havalanına erken gelmeleri yönünde uyarıyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri