Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçaklara tavan fiyatı geliyor

Uçakların doluluk oranlarına göre belirlenen bilet fiyatlarına karşı vatandaşlardan gelen şikayetlerin artması üzerine Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı,uçak bileti fiyatlarında tavan fiyatı uygulamasına geçileceğini açıkladı. Ulaştırma,Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım..

Kategori: Havacılık haberleri

Uçakların doluluk oranlarına göre belirlenen bilet fiyatlarına karşı vatandaşlardan gelen şikayetlerin artması üzerine Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı,uçak bileti fiyatlarında tavan fiyatı uygulamasına geçileceğini açıkladı.

Ulaştırma,Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım “Uçak biletlerinde uygulanması planlanan tavan fiyatı konusunda yapılan fiyat çalışmalarında artık sona gelindiğini ve bayram sonrasında uygulanmaya başlanacağını” açıkladı.Hava yolu şirketlerinin ve vatandaşın mağdur olmamaları için her türlü alternatifi düşündüklerini ve bu yapılan çalışmalar sırasında sektörü zarara uğratacak düşüncelerden kaçındıklarını ifade eden Bakan Yıldırım,uygulamanın her iki tarafa da yarar getireceğini,söyledi.

Uçak fiyatlarında tavan fiyat uygulaması ,çalışmalarında ilgili bakanlık,SHGM ile yaptığı ortak çalışma ile geçmiş yıllara ait uçuş maliyetlerini çıkartarak tavan fiyatı belirlemeye çalıştı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri