Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçaklar Terör Örgütünün Silahı Olursa

11 Eylül 2001 ABD saldırıları dünya tarihinin en büyük terör saldırısı olarak tarihe geçti.Peki ikiz kulelere saldırı havacılık dünyasını nasıl etkiledi. 11 Eylül saldırısı aslında sadece ABD’yi etkilemedi.Terör örgütü uçakları..

Kategori: Havacılık haberleri

11 Eylül 2001 ABD saldırıları dünya tarihinin en büyük terör saldırısı olarak tarihe geçti.Peki ikiz kulelere saldırı havacılık dünyasını nasıl etkiledi.

11 Eylül saldırısı aslında sadece ABD’yi etkilemedi.Terör örgütü uçakları silah olarak kullanarak sivil havacılık güvenliğinde köklü değişikliklere gidilmesine yol açtı.Artık hiç bir şey 11 eylül 2001 öncesindeki gibi olmayacağı aşikardı.Yolcuların ayakkabılarından bile şüphe duyulan bir duruma gelen havacılık güvenliği tam bir paranoyaya dönüştü.Belki uçaklar daha güvenilir oldu ancak bu güvenlik uygulamaları en çok masum vatandaşları etkilediAyağında platin olduğundan güvelik kapısında sinyal veren bir yolcu derdini anlatması epey zor oluyor.Bu paranoyadan havacılık camiası olarak en kısa zamanda kurtulmamız,her kesimin en büyük dileği olduğu kesin.

Bu tarihe geçen terör saldırılarını airportturk.net ailesi olarak tekrar kınıyoruz ve ana sayfamızda yer alan videoda yer alan 11 Eylül videosunu izlemenizi öneririz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri