Kategoriler
uçak bileti kampanya

THY ‘den 55 TL ‘ye Uçak Bileti

Türk Hava Yolları düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde 55 TL’den uçak biletlerini satışa sundu.

25 Ekim 2015 tarihine kadar satın alınacak olan uçak biletlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında 1 Aralık 2015 ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında seyahat edinebilinecek.

Kampanyalı uçak biletlerine Türk Hava Yolları resmi internet sitesi,çağrı merkezi veya yetkili bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz.Bilet satış ofisleri ve çağrı merkezlerinden satın alınacak uçak biletlerinin fiyatı 59 TL’dir.

1 Aralık 2015 (dahil) – 04 Ocak 2016 (dahil) tarihleri arası ve 21 Ocak 2016 (dahil) – 08 Şubat 2016 (dahil) tarihleri arasında yapılacak uçuş rezervasyonlarında kampanya fiyatları uygulanmayacak.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Ordu Giresun Havalimanı’na 39,99 TL’den uçma fırsatı

Pegasus Hava Yolları uçmaya hazırlandığı Ordu Giresun Havalimanı’na özel fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu.

Türkiye ve Avrupa’da deniz üzerine yapılmış ilk havaalanı olan Ordu Giresun Havalimanı’nın artan yolcu hacmi ile birlikte bu hatta hava yolu şirketlerinin dikkatini çekmeye başladı.Sadece Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen uçak seferlerinin gerçekleştiği havaalanına kasım ayından itibaren Pegasus Havayolları’da uçak seferi düzenlemeye başlıyor.Pegasus Havayolları’nın 100. uçuş noktası olma özelliği bulunan bu yeni hat için uçak biletleri tüm ücretler dahil 39,99 TL’den satışa sunuldu.

Kampanyalı uçak biletlerini Pegasus Hava Yolları’nın çağrı merkezi,internet sitesi ve bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Uçak bileti 39,99 TL

kampanyali ucak bileti

SunExpress düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde tek yön her şey dahil 39,99 TL’den satışa sundu.

Tüm tarifeli iç hat seferlerinde geçerli olan kampanyalı uçak biletlerine sahip olmak için 10 Eylül 2015 tarihine kadar uçak biletlerini satın almanız gerekmektedir.Satın alacağınız uçak biletleri ile 12 Ekim 2015 ve 29 Şubat 2016 tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Her şey dahil dahil 39,99 TL’den satışa sunulan uçak biletlerini SunExpress resmi web sitesinden,444 0 797 ve bilet satış ofislerinden satın alabilirsiniz.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

29,99 TL’ye uçak bileti

Pegasus Airlines tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde kış mevsiminde yurt içi her şey dahil 29,99 TL’ye Kıbrıs’da 69,99 TL’ye uçma fırsatı.

Düzenlemiş olduğu kampanyalar ile sık sık gündeme gelen Pegasus Hava Yolları duyurmuş olduğu yeni kampanyası ile yine adından söz ettiriyor.Yeni düzenlenen kampanya çerçevesinde 25 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında Pegasus Havayolları resmi internet sitesi aracılığıyla satın alınacak uçak biletleri ile yurt içi uçak seferlerinde 29,99 TL,Kıbrıs uçak seferlerinde ise 69,99 TL’den uçabilirsiniz.

1 Ekim 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde geçerli olacak kampanyada aşağıda verilen tarihlerdeki uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

  • 27 Ekim – 1 Kasım 2015
  • 31 Aralık 2015- 4 Ocak 2016
  • 21-25 Ocak 2016
  • 30-31 Ocak 2016
  • 4-8 Şubat 2016

Kampanya 520 bin koltuk için geçerlidir.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Jetgenç’li yarın neredesin?

Anadolujet “Jetgençli Yarın Neredesin” sloganı ile yeni bir kampanya düzenledi.

Kampanya kapsamında her gün yeni bir şehre 69,99 TL’den uçak bileti satın alabiliyorsunuz.Anadolujet web sitesi aracılığıyla yayınlamış olduğu promosyon kodlarını kullanarak 9 Temmuz tarihine kadar satın alınabilecek uçak biletleri ile 24 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

İşte Kampanya Kodları

anadolujet jetgenc

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Yurt dışı uçuşları 59 Euro’dan başlayan fiyatlarla

Atlasglobal yaklaşan Ramazan Ayı dönemi öncesi kampanya düzenledi.

Atlasjet ismini Atlasglobal olarak değiştiren hava yolu şirketi,yaklaşan ramazan ayı öncesinde beklenilen aksine yurt dışı uçak biletlerinde kampanya düzenledi.Kampanya kapsamında uçak biletlerini 9 Haziran-22 Haziran arası alan Atlasglobal yolcuları 17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında yurt dışı uçak biletlerini 59 Euro’dan başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Kampanyalı uçak biletleri yalnızca Atlasglobal Hava Yolları resmi web sitesinden  satın alınabilecek.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

29 TL’ye uçak bileti

SunExpress ,düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

Şirketten yapılan açıklamada,erken rezervasyon fırsatı ile 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan uçak biletlerine bilet satış ofisleri,resmi web sitesi ve çağrı merkezlerinden satın alınabilineceğini söyledi.

SunExpress; Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında kurulmuş ve faaliyetlerini Antalya merkezli gerçekleştirmektedir.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Onurair ile Ramazanda 54 TL’ye uçun

Onurair düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde yurtiçi uçak biletlerini 54 TL’den yurtdışı uçak biletleri de 49 Euro’dan satışa sundu.

18 Haziran tarihinde başlayacak olan Ramazan Ayı öncesinde hava yolu şirketleri çeşitli kampanyalar ile olması muhtemel yolcu azalmasının önüne geçmeye çalışıyor.Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları tarafından kamuoyuna duyurulan 99 TL fiyatlı uçak biletlerine bu sefer havacılık sektörünün önemli şirketlerinden Onur Air’de yurt içi uçak biletlerini 54 TL’den yurt dışı uçak biletlerini de 49 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunduğunu duyurdu.

Uçak biletleri 1 Haziran 2015 ile 15 Haziran 2015 tarihleri arasında satışta kalacak.Uçak biletlerini sadece Onur Hava Yolları resmi web sitesi,mobil uygulama ve mobil web sitesinden temin edebileceksiniz.

Satın alınacak uçak biletleri ile 17 Haziran 2015 ile 17 Temmuz 2015 tarihleri arasında seyahat edebileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ; 0850 210 6687

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Yüzde 50 indirimli uçak bileti hatta iki kat bagaj hakkı ile

Anadolujet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde yüzde 50 indirimli uçak biletlerini satışa sundu.Kampanyadan satın alınacak uçak biletleri ile  iki kat bagaj hakkına da sahip olunacak.

Yaklaşan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde Anadolujet duyurmuş olduğu kampanya çerçevesinde uçak biletlerini Jetgenç üyesi yolcularına yüzde 50 indirimli uçak biletlerini satışa sundu.Ayrıca 15 kg olan bagaj hakkı bu kampanya çerçevesinde satın alınan uçak biletlerine özel olarak 30 kg olarak uygulanacak.Kampanyalı uçak biletlerini 24 Mayıs 2015 tarihine kadar satın alabilirsiniz.Satın alınacak uçak biletleri ile 20 Haziran ile 10 Temmuz tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Uçak biletlerini Anadolujet web sitesi,mobil uygulama,çağrı merkezi,bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Onur Air ile Avrupa’ya 49 Euro’ya uçma fırsatı

Onur Air düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde Avrupa’ya vergiler dahil 49 Euro’dan uçak biletlerini satışa sundu.

Yurt dışında 20 ülke 80 noktaya uçuşlar düzenlemekte olan Onur Air “Yazlıkları Çıkardık” sloganı duyurduğu kampanya ile 25 Mayıs 2015 tarihine kadar alınacak uçak biletleri ile 31 Ekim 2015 tarihine kadar uçak seferleri düzenlenen Avrupa seyahatlerinde satın alınacak uçak biletlerini 49 Euro’dan satışa sundu.

Kampanyalı uçak biletlerini onurair web sitesi,mobil uygulamalarından satın alabilirsiniz.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Anadolujet Bursa uçak bileti 69.99 TL

Anadolujet;Bursa-Trabzon ve Bursa-Erzurum uçak biletlerini 69.99 TL’den satışa sundu.

Anadolujet yeni açılan Bursa uçuş hattında düzenlemiş olduğu fiyat politikası ile dikkatleri çekiyor.Yapılan promosyonlu fiyatlar çerçevesinde Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Trabzon ve Erzurum Havaliman’larına 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletlerini satışa sunuyor.

Uçak biletlerini bilet satış ofisleri,çağrı merkezleri ve kurumsal internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

SunExpress ile 38.99 TL’ye uçma fırsatı

SunExpress düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde her şey dahil 38.99 TL ile uçak biletlerini satışa sundu.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak iştiraki olan SunExpress,yaklaşan yaz döneminde erken rezervasyon fırsatı sunuyor.Erken alınacak uçak biletlerini her şey dahil 38.99 TL’den fiyatla satışa sunulurken,uçak biletleri;çağrı merkezlerinden,bilet satış ofislerinden ve kurumsal internet sitesi aracılığı ile alınabilinecek.

 

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Öğrenciye indirimli uçak bileti

Borajet düzenlemiş olduğu kampanya ile öğrencilere yüzde 20 indirimli uçak bileti satışına başladı.

Kampanyadan minimum 13 yaş maksimum 23 yaşında öğrenciler faydalanabilir.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Asker ve polise indirimli uçak bileti

Borajet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde polis,asker ve ailelerine indirimli uçak bileti satışına başladı.

Yüzde 20 indirim uygulanacak olan uçak biletlerinden polis teşkilatı mensupları,askeri personel ve aileleri yararlanabilecek.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.