Kategoriler
uçak bileti kampanya

Onurair Ramazan ayı kampanyası

Onurair yaklaşan ramazan ayı nedeniyle düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde tüm yurtiçi uçuşlarını 72 TL fiyatla satışa sundu.

Herşey dahil 72 TL’den başlayan uçak biletlerine sahip olmak için Onurair kurumsal internet sitesi,bilet satış ofisleri ve çağrı merkezlerinden biletleme işlemini yapabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’ndan Ramazan Fırsatı

Artık bir dünya markası olan Türk Hava Yolları,ramazan ayında yolculara herşey dahil 94 TL’ye uçma fırsatı sunuyor.

THY yaptığı açıklamada 11 Ağustos -6 Eylül tarihleri arasında İstanbul çıkışlı ve varışlı tüm iç hat uçak biletleri 2 ağustos itibariyle satışa sunulduğu,belirtildi.Bu kampanyaya Anadolujet uçuşları dahil olmadığını belirten yetkililer,uçak biletlerinin THY kurumsal intenet sitesinden ve 212 444 0 849 numaralı çağrı merkezinden satın alınabileceği ifade edildi.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Ramazan Fırsatı

Pegasus Havayolları yaklaşan ramazan ayına özel bir kampanya düzenledi.

Pegasus Havayolları’dan yapılan açıklamada 22-29 Temmuz arası satışa çıkacak  uçak biletleri ile 11 Ağustos ile 3 Eylül arası  yolculuk edecek tüm iç hat yolcularına uçak bileti herşey dahil 49,99 TL.

KAmpanyaların devamının geleceğini belirten şirket yönetimi kampanyaya katılacak tüm yolcularına iyi yolculuklar diledi.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

ONURAİR’DEN BAYRAM KAMPANYASI

Onurair Havayolları Ramazan ayında yapmış olduğu her yöne bilet her şey dahil 39 Tl kampanyasının yoğun ilgi görmesi sebebiyle yolcularına ikinci bir kampanya yapmaya karar verdi.

Onurair Havayollarından yapılan açıklamada “Ramazan ayında yapmış olduğumuz her yöne 39 tl kampanyasına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Gördüğümüz yoğun ilgi üzerine kampanyamızı tekrarlamaya karar verdik.Biletleri cep telefonu üzerinden alınması halinde 39 tl olan uçak bileti 31 tl olacaktır.Kampanya ayrıntıları;

 • Satın alma tarihleri        : 22 Eylül-20 Ekim 2009 arası
 • Uçuş tarihleri               : 29 Eylül- 27 Ekim 2009 arası
 • 1 hafta önceden alınma zorunluluğu vardır.( en erken 1 hafta sonraki uçuşa alınabilir)
 • Promosyon ücreti web: 31 TL + 8 TL hizmet bedeli = 39 TL dır.
 • Promosyon ücreti cep : 31 TL + 0 TL hizmet bedeli = 31 TL dir.
 • Çocuk indirimi yapılmaz.
 • Promosyon biletlerde iptal ve değişiklik yapılamaz.
 • Promosyon biletlerde isim ve parkur değişikliği yapılamaz.
 • Promosyon biletlerde ön rezervasyon yapılamaz. Direkt satın alınır.
Kategoriler
uçak bileti kampanya

ANADOLU JET HER ŞEY DAHİL 59 TL

Kurulduğu günden itibaren havacılık sekteründe yapmış olduğu kampanyalar ile tüm vatandaşların uçakla yolculuk yaptırmayı ilke edinmiş olan Anadolu Jet ramazan kampanyası ile de adından söz ettiriyor.

Anadolu Jet’ten yapılan açıklamada “Ramazan ayı münasebetiyle  25 Ağustos ve 15 Eylül arasında uçmak istediği tarihten itibaren 9 gün öncesinde  biletini alan yolcularımız her şey dahil 59 tl’den bilet alabileceklerdir”ifadesi yer aldı.

,TEK YÖN HER ŞEY DAHİL 31 TL

Onur Hava Yolları,geleneksel ramazan ayı kampanyasını kamuoyuna duyurdu.Firmadan yapılan açıklamaya göre 24 ağustos ve 16 eylül günleri dahil bilet alanlara her şey içinde 39 tl,eğer cep telefonu ile biletinizi alırsanız 31 tl ödeyeceksiniz.

12 ağustos ile 9 eylül tarihleri arasında bilet satışı yapılacaktır.Biletlerin;

 •  -uçuştan 1 hafta önce alınması gerekmektedir.
 • -Çocuk indirimi bu biletlerde uygulanmamaktadır.
 • -İsim ve parkur değişikliği yapılamaz.
 • Direk alınır  rezervasyon yapılamaz.
 • Biletler açığa alınamaz tehir edilemez.

TEK YÖN HER ŞEY DAHİL 79 TL

Thy,yaklaşan ramazan ayına özel kampanya hazırladı.Yapılan açıklamada 21 ağustos-17 eylül arası iç hat seferleri herşey dahil 79 liradan bilet satışı yapılacağını,ancak Hopa ve Ercan uçuşlarında uygulanmayacağı belirtildi.Sizde kampanyadan yaralanmak istiyorsanız BURAYA tıklayınız.