Kategoriler
uçak bileti kampanya

Pegasus ile Ramazan’da 49,99 TL’den uçun

Pegasus Airlines yaklaşan Ramazan Ayı’na özel olarak kampanya düzenledi.

18 Haziran 2015 günü başlayacak olan mübarek Ramazan Ayı öncesinde hava yolu şirketlerinin ardı adına düzenlemiş oldukları kampanyalara Pegasus Airlines’da yeni bir kampanya ile duyurdu.Kampanya kapsamında yurt içi uçak biletlerini 49,99 TL’den Kıbrıs merkezli uçuşlar için de 76,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu.5 Haziran tarihine kadar satın alınabilecek uçak biletleri ile 17 Haziran ile 9 Temmuz tarihleri arasında seyahat edebileceksiniz.

Kampanya 47 bin koltukla sınırlıdır.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Onurair ile Ramazanda 54 TL’ye uçun

Onurair düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde yurtiçi uçak biletlerini 54 TL’den yurtdışı uçak biletleri de 49 Euro’dan satışa sundu.

18 Haziran tarihinde başlayacak olan Ramazan Ayı öncesinde hava yolu şirketleri çeşitli kampanyalar ile olması muhtemel yolcu azalmasının önüne geçmeye çalışıyor.Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları tarafından kamuoyuna duyurulan 99 TL fiyatlı uçak biletlerine bu sefer havacılık sektörünün önemli şirketlerinden Onur Air’de yurt içi uçak biletlerini 54 TL’den yurt dışı uçak biletlerini de 49 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunduğunu duyurdu.

Uçak biletleri 1 Haziran 2015 ile 15 Haziran 2015 tarihleri arasında satışta kalacak.Uçak biletlerini sadece Onur Hava Yolları resmi web sitesi,mobil uygulama ve mobil web sitesinden temin edebileceksiniz.

Satın alınacak uçak biletleri ile 17 Haziran 2015 ile 17 Temmuz 2015 tarihleri arasında seyahat edebileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ; 0850 210 6687

Kategoriler
uçak bileti kampanya

THY Ramazan Kampanyası

Türk Hava Yolları yaklaşan ramazan ayı öncesi merakla beklenen kampanyasını kamuoyuna duyurdu.

Yaklaşan ramazan ayı öncesi Türk Hava Yolları düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde tüm iç hat uçuşlarda geçerli olmak üzere 99 TL’den uçak biletlerini satışa sundu.THY bilet satış ofisleri,çağrı merkezleri ve internet aracılığıyla alınabilecek uçak biletlerinin seyahat tarihleri 28 Haziran 2014 ile 24 Temmuz 2014 olarak açıklandı.