Kategoriler
uçak bileti kampanya

THY ile $99’dan başlayan avantajlı fiyatlarla Avrupa seyahati

thy kampanya

Türk Hava Yolları düzenlemiş olduğu kampanya ile Avrupa’da bir çok noktaya 99 dolardan başlayan fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu.

THY ile uçabileceğiniz şehirler arasında Bari,Atina,Cenova,Katanya,Malta,Torino gibi şehirler bulunuyor.Kampanyalı uçak biletlerine sahip olmak için Türk Hava Yolları’nın resmi internet sitesi,mobil uygulama ve 444 0849 numaralı çağrı merkezini aramız yeterli olacak.

Kampanya sınırlı sayıda bilet için geçerlidir.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

AnadoluJet ramazan ayı kampanyası

AnadoluJet,ramazan ayına özel kampanya düzenledi.

Kampanya kapsamında AnadoluJet’in gençlik uçuş programı Jetgenç üyesi yolcularına özel yüzde 30 indirimli uçak biletlerini satışa sundu.10 Temmuz tarihine kadar satın alınacak uçak biletlerinde uygulanacak olan kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken Jetgenç üyesi olmak ve web,bilet satış ofisi,çağrı merkezinden uçak biletlerini satın almak.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Anadolujet & Avea iş birliği

Anadolujet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde Avea hat sahibi yolcularına indirimli uçak bileti satışı yapıyor.

17 Haziran tarihine kadar satın alınabilecek olan uçak biletleri ile Avea yolcuları yüzde 25 indirimli seyahat edebilecek.Ayrıca Avea hat sahibi yolcular kampanyadan faydalanmak için ANADOLUJET yazıp 5060’a sms yollamaları gerekmektedir.Satın alınabilecek kampanyalı uçak biletleri ile 22 Haziran-9 Temmuz tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Bilgi için 444 25 38

Kategoriler
uçak bileti kampanya

Gidiş-geliş uçak bileti kazanma şansı

Türk Hava Yolları ve discoverartbychance isimli internet sitesi işbirliğinde düzenlenen film yarışmasında oy kullanan şanslı kişiler Türk Hava Yolları’ndan istenilen yere gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Yapmanız gereken 25 kısa film arasından en beğendiğinize oy vermek.

Detaylı bilgi ve yarışmada oy kullanmak için TIKLAYINIZ