Kategoriler
uçak bileti kampanya

Onur Air’den %25 İndirimli Ve Bedava Uçak Bileti

Onur Air Havayolları,iç hat seferlerine 09 Aralık 2003 yılında başlamış ve günümüze kadar başarılı bir şekilde iç hat uçuşlarını gerçekleştirmektedir.Onur Air 7 yılı münasebetiyle Facebook sosyal ağına üyelerine %25 indirimli uçak bileti ve gidiş dönüş bedava uçak bileti kazanıyor.Kampanya şartlarını aşağıda bulunan tablodan okuyabilirsiniz.

Kategoriler
Havacılık haberleri

ONURAİR UÇAK BİLETİ 31 TL KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Onurair Havayolları,bu yıl içerisinde başlatmış olduğu 31 TL’ye uçak bileti kampanyası büyük rağbet görmesi üzerine bu yıl içerisinde üçüncü kez kampanyayı tekrarlamaya karar verdi.

Bunun üzerine 18 Kasım kasımda başlanan kampanyalı bilet satışı 18 Kasıma kadar sürecek.Bu tarihlerde alınacak biletlerle 3 Kasım ile 25 Kasım tarihleri arasında uçabileceksiniz.İnternetten veya bayiden bilet alınması durumda hizmetparası ile birlikte 38 TL olarak bilet satışı yapılmaktadır.

Eğer sizde kampanyalı bilet almak istiyorsanız BURADAN Onurair Havayolları sitesine bağlanarak biletinizi alabilirsiniz.

*Bu alınan biletlerin iadesi değiştirilmesi söz konusu değildir.

Kategoriler
Havacılık haberleri

ONURAİR FACEBOOK’TA UÇAK BİLETİ KAZANDIRIYOR

Havacılıkta son yıllarda büyük başarılar elde eden OnurAir Havayolu,müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanyaya imza attı.

Sosyal paylaşım sitesi olan facebookta kurumsal sayfa hazırlayarak kurumsal sayfa hazırlayan ilk  Türk havayolu şirketi olma ayrıcalığını yaşayan OnurAir,buradan ulaşacağı müşterilerine  ilginç kampanyalar ile bilet kazandırmayı amaçlıyor.

Kampanya dahilinde OnurAir sayfasına hayran olarak kampanyaya katılan ve en fazla puan toplayan ilk 15 facebook kullanıcısı ve onların seçeceği bir arkadaşı bedava uçak bileti kazanacak.Ayrıca her 500. kişi de bedava uçak bileti kazanacak.Siz de OnurAir hayran sayfasına üye olmak için BURADAN facebook sayfasına erişebilirsiniz.