Kategoriler
Havacılık haberleri

Çekilişe katılın çift kişilik uçak bileti kazanın

Skyscanner, Borajet işbirliğiyle 10 kişiye çift kişilik uçak bileti kazanma şansı veriyor.

Milyonlarca uçuşu,oteli ve araba kiralama fiyatlarını karşılaştırma olanağı veren Skyscanner ile bölgesel havayolu kavramını Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Borajet Havayolları tarafından yapılan kampanya çerçevesinde Münih,Berlin,Köln,Antalya veya Kıbrıs’a 10 adet çift kişilik uçak bileti verilecek.Yapmanız tek şey “Skyscanner” kampanya sayfasını ziyaret ederek gitmek istediğiniz şehri seçmek ve çekilişe katılım formunu yollamak.

Yarışmaya Katılım Koşulları

 • Formların nasıl doldurulacağı, giriş koşul ve şartlarının bir bölümüdür. Yarışmaya katılım ile bu koşul ve şartlar kabul edilmiş olur.
 • Katılım yalnızca Türkiye’de yaşayan, 18 yaşın üzerindekilere açıktır; yarışmayı düzenleyen şirketlerin yöneticileri, idarecileri, çalışanları ve yakın aile üyeleri katılamazlar.
 • Yarışmayı düzenleyen şirket kaybolan, geciken veya yanlış yönlendirilen girişlerden hiçbir biçimde sorumlu değildir.
 • E-posta başına yalnızca bir girişe izin verilir.
 • Eksik, anlaşılmaz, okunaksız veya girişlerin kabulünden sonra alınan veya gönderilen girişler geçersiz olacaktır ve kabul edilmeyecektir.
 • Kazanan e-postayla yoluyla da bilgilendirilecektir.
 • Ödül belirtildiği gibi kabul edilmelidir ve kazanan belirtildiği biçimde ödülü kullanamayacaksa herhangi bir tazminat ödenmeyecektir. Ödüller değiş tokuş edilemez ve karşılığında nakit veya diğer hizmet ve mal talep edilemez. Ödül diğer kişilere devredilemez.
 • Biletleme ve Seyahat dönemi 1 Aralık 2015-26 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır.
 • Kampanya kapsamında uçuş yapılabilecek şehirler: Münih , Köln , Antalya, Berlin, Ercan
 • Direkt uçuşlar için geçerlidir . Aktarmalı gerçekleştirilmek istenen uçuşlar için geçerli olmayacaktır.
 • Ödül biletler , uçuştaki müsaitlik çerçevesinde kullandırılacaktır. Müsaitlik olmaması halinde alternatif tarihlerin değerlendirilmesi istenir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan biletler , ilgili parkurlarda 10 kişiye 2 kişilik , gidiş – dönüş olarak tahsis edilecek şekilde geçerlidir.
 • Kampanya çerçevesinde kazanılmış olan biletlertamamen hediye niteliğindedir ve sadece kazanan talihliler tarafından kullanılabilir. Para karşılığı ve/veya 3. kişilere devredilemez , kullandırılamaz.
 • Düzenlenmiş biletler üzerinde tarih değişikliği işlemi gerçekleştirilemez.
 • Vize, pasaport, yurtdışı vergi harcı gibi işlemlerden kazanan sorumludur.
 • Yarışmayı düzenleyenin haklı olarak kontrolü dışında olan ve yarışmayı düzenleyenin bu koşul ve şartlara uymasını engelleyen herhangi bir yasa, kusur, eylem veya durum olması durumunda yarışmayı düzenleyen yükümlülüklerini yerine getirme veya geç getirmeden sorumlu olmayacaktır ve yarışmayı düzenleyen bu yarışmayı iptal etme, sonlandırma veya değiştirme ya da askıya alma hakkına (uygulanabilir yasalar kapsamındadır) sahiptir.
 • Giriş ayrıntıları, Skyscannner’ın malı olarak kalır. Kazananın adı ve soyadı kazananın ödülü kabul etme zamanında yarışmayı düzenleyene aksini belirtmedikçe, yarışmayı düzenleyen veya Skyscaner tarafından promosyon amacıyla kullanılabilir
 • Skyscanner ve , BoraJet ödülün kabülünden kaynaklanan hiçbir verginin yükümlülüğünü kabul etmez.
 • Bu yarışmaya katılmak ücretsizdir. Satınalma zorunlu değildir.

Ticari, üçüncü taraf veya tüketici grubu başvuruları kabul edilmeyecektir.

Skyscanner Ltd, Web sitesinde yarısmanın sona erme tarihinden önce değişiklik veya sonlandırma bilgilerini yayınlayarak, yarışmayı sonlandırma veya değiştirme veya bu kuralları değiştirme hakkına sahiptir. Bir sorun yaşanması durumunda, Skyscanner Ltd şirketinin kararı son ve bağlayıcı olacaktır ve herhangi bir yazışma gerçekleştirilmeyecektir.

E-posta Gizlilik İlkesi Verileriniz diğer kişilere aktarılmayacaktır

Yarışma, 10.12.2015’de başlar, 29.12.2015 tarihinde sonlanır. Bu tarih ve saatten sonra katılanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Sonuçlar 8.01.2016 tarihinde Skyscanner sosyal medya araçları aracılığıyla açıklanacaktır. Kazananlar e-posta yoluyla da haberdar edilecektir.

Değerlendirme, oluşturulacak bir juri tarafından en orijinal yanıta göre yapılacaktır. Juri üyelerinin kimlikleri katılımcılara Skyscanner aracılığıyla açıklanacaktır. Jüri üyelerimiz: Güneş Akdoğan (seyahat blogger: drummerlizard.com), Hande Çilek (seyahat blogger :gumuspusula.com), Sevil Deniz (seyahat blogger: sevildeniz.com) , Hüsnü Tavlaş (seyahat blogger: kendingez.com ve Murat Özkök (Skyscanner Pazarlama Müdürü).

Kazanan yarışmacılar, Skyscanner internet sitesinden ve soyal medya hesaplarından açıklanacaktır.

Skyscanner’ın kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

Kategoriler
Havacılık haberleri

ABD uçak çekilişi kazananlar belli oldu

Lufthansa Hava Yolları ve SkyScanner tarafından düzenlenen çekiliş kampanyasında kazananlar belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda başlayan kampanya çerçevesinde web sitesi aracılığıyla kampanyaya form yollayan katılımcılar arasından dört kişi ABD’ye gidiş-dönüş uçak bileti kazandı.Uçak bileti kazanan şanslı kişiler,ABD’nin New York,Los Angeles,Miami,Boston eyaletlerine gidecek.

İşte çekiliş sonuçları;

 • İsmail Taşdelen- Los Angeles
 • Seda Akbudak –Miami
 • Can Mıhçıyazgan- Boston
 • Feyza Kurtuluş Aksoy- New York

 

Kategoriler
Havacılık haberleri

New York, Los Angeles,Boston ya da Miami uçak bileti kazanmak ister miydin?

Arama motoru Skyscanner ile alman merkezli hava yolu şirketi Lufthansa çekilişle New York,Los Angeles,Boston Veya Miami uçak bileti veriyor.

Skyscanner ve Lufthansa’nın düzenlemiş olduğu çekiliş ile ABD’nin New York,Los Angeles,Boston ve Miami’ye gitme şansı yakalamak sizin elinizde.Tek yapmanız gereken BURADA yer alan başvuru formunu doldurmak ve çekiliş tarihini beklemek.Toplam 4 kişiye verilecek olan 2’şer kişilik uçak biletlerine sahip olacak olan çiftler 21 Haziran 2015 tarihinden sonra duyurulacaktır.

Kesilecek olan uçak biletleri ekonomi sınıfından olacaktır.

Kategoriler
Havacılık haberleri

Pegasus Uçağına İsmini Verdi

Pegasus Airlines tarafından 05.11.2012 ve 10.01.2013 tarihleri arasında düzenlenen “Dünyanın en güzel hediyesi” isimli yarışma sonucu Pegasus uçağına ismini veren talihli belli oldu.

Asil : Beren Karaman

Yedek: Ayşe Rana Bayram

Beren Karaman’ın ismi filoya katılacak olan son uçağa verilecek.

Kategoriler
Havacılık haberleri

Kan Bağışını Yapan Uçak Bileti Kazanıyor

Türk Hava Yolları ile Kızılay Batman’da ortaklaşa bir kampanya düzenleyerek kan bağışında bulunan vatandaşlar uçak bileti kazanma şansını yakalıyor.

Batman’da kan bağışı yapanların sayısı arttırmak ve kan vermenin  önemini geniş kitlelerin anlamasını sağlamak amacıyla tüm yurtta uygulanması planlanan kampanya büyük ilgi görüyor.Kan bağışı yapanlar arasından gidiş-dönüş uçak bileti kazanan talihli çekilişle belirlenecek.Kampanya kapsamında Batman Atatürk Parkı’nda kurulan kızılay çadırı vatandaşların hijyenik bir ortamda kan bağışı yapmasını sağlayacak.Çadır 19-20 Ekim tarihlerinde saat 09.00 ile 19.00 saatleri arası hizmet verecek.

Kampanya talihlisi açıklanmasının ardından  sitemizden öğrenebilirsiniz.