Kategoriler
Havacılık haberleri havalimanı araç kiralama

Havayolu şirketlerinden avantajlı oto kiralama kampanyaları

Havacılık sektöründe hizmet veren havayolu şirketleri, yolcularına avantajlı fiyatlarla havalimanlarında oto kiralama hizmeti sunuyor.

Geride bıraktığımız yılda Türkiye’de hava ulaşımını tercih eden yolcu sayısının 180 milyon sayısını bulması da sektörün son yıllarda nasıl bir gelişim içerisine girdiği gözler önüne seriliyor.Bu büyük pazarda havayolu şirketleri düzenledikleri kampanyalar ile yolcuların kendi şirketlerini tercih etmeleri için kıyasıya bir yarışma içerisine giriyor. Şirketler, özellikle promosyonlu uçak biletleri ile rekabette öne geçmeye çalışırken diğer yandan da rent a car şirketleri ile ortaklık yaparak kendi  yolcularına avantajlı fiyatlarla araç kiralamasını sağlıyor.Normalde orta seviyede bir aracı 120 TL fiyatla kiralayan yolcular da havayolu şirketlerinin anlaşmalı oto kiralama şirketlerinden 65 TL’ye kadar düşen fiyatlarla araç kiralama fırsatını yakalamak için seyahat sırasında havayolu şirketi seçiminde fikir değiştirebiliyor .

İşte havayolu şirketlerinin anlaşmalı oldukları oto kiralama şirketleri ve yolculara sunduğu avantajlı fiyatları

Türk Hava Yolları

Budget firması ile çalışan Türk Hava Yolları,yolcularına havalimanlarında yüzde 30 indirimli araç kiralama fırsatı sunuyor.Ayrıca üç gün ve üzeri araç kiralayan Miles&Smiles üye THY yolcularına 1000 mil,üç gün altı araç kiralayan yolcularına ise 500 mil uçuş puanı kazandırıyor.

SunExpress

Resmi internet sitesinden Hertz,Avis,Europcar,Alamo,Budget,Enterprise,Dollar,Thrifly gibi önemli rent a car şirketlerinin sunmuş olduğu avantajlı fiyatları kıyaslama imkanı sunuyor.Tek yapmanız gereken aracı kiralamak istediğiniz tarihi belirledikten sonra havaalanını seçmek.

Pegasus Hava Yolları

Çağrı merkezi ve kurumsal internet sitesi aracılığıyla Avis,Hertz,Europcar,Thrifly,Budget, National,Alamo gibi önemli şirketlerin veri tabanlarını kullanarak avantajlı fiyatlarla yolcunun belirlemiş olduğu tarihde havaalanında aracını teslim almak üzere oto kiralama hizmeti sunuyor.Ayrıca rent a car şirketlerinden Budget’ten toplamda üç araç kiralayan Pegasus Plus üyesi Pegasus yolcuları tek yön uçak bileti kazanıyor.

Onurair Hava Yolları

Resmi internet sitesi aracılığıyla Avis,Hertz,Europcar,Thrifly,Budget,Sixt,Enterprise gibi rent a car şirketlerinden en uygun fiyatlarla araç kiralama fırsatı sunuyor.

Atlas Global Hava Yolları

Şirket Rent a Car firması Garenta firması ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde yolcularının yüzde 10 indirimle havalimanlarında araç kiralama fırsatı sunuyor.

Anadolujet

Araç kiralama şirketi EnterPrise ile yaptığı anlaşma çerçevesinde Anadolujet yolcuları uçuş tarihinden bir hafta önce rezervasyon yaptığı zaman 65 TL fiyatla havalimanından araç kiralayabiliyor.

Kategoriler
Havacılık haberleri havalimanı araç kiralama

Araç kiralamada “Vivi” kalitesi

airportturk.net

Havalimanın’da araç kiralamak çok kolay gibi gözükse de aslında bir o kadar’da zor.

  •  Havalimanın’da rent a car firması mı arıyorsunuz ?
  •  Peki hangi havalimanında arıyorsunuz ?
  • Diyelim ki firmayı buldunuz, nasıl bir araç bakıyorsunuz ?
  • Diyelim ki aracı’da buldunuz, hangi tarihler arasında bakıyorsunuz, istediğiniz tarihlerde müsaitlik var mı ?
  • Diyelim ki araç müsait, kiralama şartları nedir, fiyatı ne kadar ?

Tüm bu sorular kafanızda soru işareti bırakmıyor mu ?

Bu sorularla uğraşmak istemiyorum diyorsanız, uçaktan indiğiniz gibi terminal içerisinde bulunan rent a car firmalarının bulunduğu noktaya gidin, müsait olan bir aracı seçin ve fahiş fiyata kiralayın 🙂

Aynı araca neden fazla ücret ödeyeyim, ya araç müsaitliği yoksa, ya istediğim aracı bulamazsam mı diyorsunuz ? O zaman www.vivi.com.tr ‘ ye girin ve hangi havalimanında hangi tarihler arasında kiralamak istiyorsanız arayın ve karşınıza çıkan müsait araçlar arasından size en uygun olanını seçin. İşte bu kadar!

Özellikle Atatürk Havalimanı rent a car firmaları ve Sabiha gökçen rent a car firmaları çok yoğun çalıştıkları için bu tip durumlarla çok karşılaşırsınız, o yüzden mutlaka erken rezervasyon yapıp aracınızı ayırtın.

Sezon’da araç bulmanın ne kadar zor olacağını az çok tahmin edebiliyorsunuz, özellikle bayramlarda en az 2-3 ay önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Ayrıca sezon içerisinde aynı durum Esenboğa havalimanı rent a car firmaları içinde geçerli oluyor.
http://www.vivi.com.tr

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Havalimanı araç kiralama kampanyaları

Havayolu şirketleri yaz döneminin gelmesi ile birlikte rent a car (araç kiralama) şirketleri ile yaptıkları anlaşmalar sonrası yolcularına avantajlı fiyatlarla havaalanında araç kiralama hizmetleri sunuyor.

Havayolu şirketlerinin ortak hareket ettiği rent a car (araç kiralama) şirketlerinden havalimanında yolcular,uçaktan indikten sonra kısa süre içerisinde araçlarını kiralama fırsatı yakalıyor.

İşte havayolu şirketlerinin araç kiralama kampanyaları;

Türk Hava Yolları
THY yolcularına Avis ve Budget şirketleri aracılığıyla avantajlı fiyatlarla araç kiralama fırsatı sunuyor.

Anadolujet
10 Temmuz 2015 tarihine kadar, Enterprise şirketi aracılığıyla Ford Focus dizel araçları günlük 85 TL, Toyota Corolla dizel otomatik araçları günlük 95 TL, Nissan Qashqai otomatik araçları ise günlük 130 TL’den kiralayabilecekler.

Onurair
Onurair yolcuları Enterprise şirketi aracılığıyla 65 TL’den başlayan fiyatlarla havaalanından araç kiralayabiliyor.

Atlasglobal
Atlasglobal yolcuları Garenta Rent a car’dan yüzde 10 indirimli olarak araç kirayalayabilmektedir.

SunExpress
SunExpress Havayolları,araç kiralama şirketleri Avis ve Drive FTI ile yolcularına araç kiralama hizmeti sunuyor.

Pegasus Airlines
Pegasus Havayolları araç kiralama şirketleri Avis,Alamo,Budret,Europcar,enterprise,thrifly,national rent a car,dollar firmaları ile yolcularına avantajlı fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunuyor.

 

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim bilgileri:

Mevlana Oto Kiralama : 0346 224 96 22

Can Oto Kiralama : 0346 225 59 44

Sixt Rent A Car: 0346 221 69 67

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Rent A Car Kampanyaları

Yaz döneminde yoğunlaşan uçak yolculuğu ile yolcuların tüm ihtiyaçlarına cevap vermek isteyen hava yolu şirketlerinin,ortak çalıştıkları araç kiralama şirketleri(Rent A Car) ile kendi yolcularına en uygun fiyatlarla havaalanında rent a car hizmeti sunuyor.

İşte havayolu şirketlerinin güncel havalimanı araç kiralama kampanyaları;

*Pegasus Airlines:Budget Rent A Car şirketiyle anlaşması olan şirket,yolcularına 72 TL’den araç kiralama imkanı sağlıyor.

*Onur Air:National Rent A Car şirketi ile anlaşması olan şirket,68 TL’den başlayan fiyatlarla havalimanında raç kiralama fırsatı sunuyor.

*Sun Express:Avıs Rent A Car şirketi ile yolcularına 78 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralama fırsatı sunuyor.

*AnadoluJet:National Rent A Car şirketi ile ortak çalışan şirket,49 TL’den başlayan fiyatlarla havalimanından araç kiralama hizmeti sunuyor.

Kategoriler
uçak bileti kampanya

AnadoluJet yolcuları 39 TL’ye Araç Kiralıyor

Türk Hava Yolları tarafından bir alt marka olarak kurulan AnadoluJet,yolcularına özel 39 TL karşılığında araç kiralayacak.

AnadoluJet ile National Car Rental işbirliği ile yapılan kampanya çerçevesinde uçuş tarihine yedi gün kala alınan uçak biletleriyle birlikte uçuş yapacağı şehirde bulunan havalimanında bulunan National Car Rental ofisinden 39 TL’ye aracını kiralayabilecek.Tek yapmanız gereken AnadoluJet uçak biletinizi aldıktan sonra BURADA bulunan link aracılığıyla aracını kiralayabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,Ankara Esenboğa Havalimanı,İzmir Adnan Menderes Havalimanı,Adana Şakirpaşa Havalimanı,Antalya Havalimanı,Trabzon Havalimanı,Gaziantep Havalimanı,Diyarbakır Havalimanı,Malatya Havalimanı,Bodrum Havalimanı yolcuları için geçerli olacak bu kampanya önümüzdeki günlerde daha fazla şehirde de uygulanacağı şirket tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Kayseri Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Kayseri Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Alvis : 0352 235 60 34

Artı : 0352 232 77 47

Avis : 0352 338 05 94

Filopark : 0352 222 68 29

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Adana Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Adana Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Avis : 0322 435 04 76

Ser-Bey: 0322 431 08 90

Europcar : 0322 433 29 57

Taro : 0322 431 60 04

Bayraktarlar : 0322 432  33 07

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Gaziantep Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Gaziaantep Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Avis : 0342 582 11 41

Alp : 0342 582 10 20

National :  0342 336 77 18

Kategoriler
Havacılık haberleri

Atlasjet İle Europcar İşbirliği İle 65 TL’ye Araç Kiralayın

Havacılık sektörünün önde gelen havayolu şirketi Atlasjet ile Rent a Car sektörünün lider şirketlerinden Europcar yapmış oldukları ortaklık ile havaalanından araç kiralama daha uygun fiyata oluyor.Kampanyaya kapsamında Atlasjet ile yolculuk eden bir yolcu uçaktan indikten sonra havaalanında bulunan Europcar ofisinden 65 TL karşılığında araç kiralayacak.

Kampanyadan faydalanmak çok basit.Uçak biletinde bulunan PNR numarası ile Europcar ofisine gidip aracınızı kiralayabilirsiniz.

*Uçuşunuzdan 3 gün önce Europcar’ın 0216 427 0 427 numaralı çağrı merkezinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Tokat Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Tokat Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Damlacan Araç Kiralama : 0534 666 09 34 & 0537 485 34 43

Erdem Can Rent A Car : 0 356 212 28 44

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Amasya Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Amasya Merzifon Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Sima Rent A Car : 0 358 514 39 38 & 0542 513 33 33

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Sinop Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Sinop Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Sinop Rent A Car : 0368  260 22 70 & 0538 297 37 72 & 0542 236 59 20

Kategoriler
havalimanı araç kiralama

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Rent A Car Şirketleri

Zonguldak Çaycuma Havaalanı’nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer adıyla Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları:

Karadağ Rent A Car : 0372 266 7884  & 0532 477 53 12