Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak Sır Oldu!

Malezya Havayolları’na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağının düşme haberi gelmesinin üzerinden 2 gün geçmesine rağmen uçaktan haber alınamıyor. Cumartesi gününün ilk saatlerinde Vietnam hava sahası üzerinde iken irtibat kesilen..

Kategori: Havacılık haberleri

Malezya Havayolları’na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağının düşme haberi gelmesinin üzerinden 2 gün geçmesine rağmen uçaktan haber alınamıyor.

Cumartesi gününün ilk saatlerinde Vietnam hava sahası üzerinde iken irtibat kesilen Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağını arama çalışmaları sürüyor.İçerisinde bulunan 239 kişi ile birlikte adeta sır olan uçak hakkında değişik söylentiler çıkmaya başladı.Bu kadar büyük bir kaza sonrası enkazın bulunamamasının çok şaşırtıcı olduğunu ifade eden havacılık otoriteleri,uçağın terör eylemine katılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.Bu iddiayı güçlendiren ayrıntı ise uçakta bulunan iki yolcunun uçağa çalıntı pasaport ile girmiş olduğunun anlaşılması.Bu pasaportların iki yıl evvel İtalyan Lui Maraldi ve Avusturyalı Christihan Kozel isimli kişilerin çalınmış pasaportları olduğu ortaya çıktı.Bu konu üzerinde yoğunlaşan yetkililer,çalıntı pasaportla binen iki yolcunun yanyana seyahat ettiğini tespit etti.

Uçağı arama çalışmalarına 5 ülke katılırken özellikle ABD yollamış olduğu üst düzey donanımlı arama gemileri ve helikopterler ile aramalarda başrol oynuyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri