Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak Sığıra Çarptı!

SpiceJet Airlines’a ait yolcu uçağı kalkışı sırasında pistte dolaşan sığıra çarptı. Hindistan’da meydana gelen olayda 146 yolcusu ile Surat Havalimanı’ndan kalkış yapmaya hazırlanan uçak o anda pistte başıboş dolaşan sığıra..

Kategori: Havacılık haberleri

SpiceJet Airlines’a ait yolcu uçağı kalkışı sırasında pistte dolaşan sığıra çarptı.

Hindistan’da meydana gelen olayda 146 yolcusu ile Surat Havalimanı’ndan kalkış yapmaya hazırlanan uçak o anda pistte başıboş dolaşan sığıra çarptı.Çarpmanın etkisiyle uçakta bulunan yolcu ve mürettebattan yaralanan olmazken, uçakta maddi hasar meydana geldi.Olay sonrası ülkede havaalanı güvenliği tartışılmaya başlarken,Spicejet yetkilileri olay nedeni ile havaalanı yetkililerini sorumsuzlukla suçladı.

Bilindiği üzere dünyada en çok büyük baş hayvana sahip ülke konumundaki Hindistan’da Hinduizm inanışına göre inekler kutsal sayılıyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri