Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak parçası sandılar bakın ne çıktı!

Malezya Hava Yolları’na ait olduğu sanılan parçanın incelemesi sona erdi. Hafta içinde Reunion adaları kıyısına vuran ve uçak parçası olduğu sanılan parçanın incelemesi Fransa’da yapıldı.Boeing şirketi mühendisleri tarafından yapılan incelmede..

Kategori: Havacılık haberleri

Malezya Hava Yolları’na ait olduğu sanılan parçanın incelemesi sona erdi.

Hafta içinde Reunion adaları kıyısına vuran ve uçak parçası olduğu sanılan parçanın incelemesi Fransa’da yapıldı.Boeing şirketi mühendisleri tarafından yapılan incelmede kıyıya vuran parçanın kaybolan Boeing 777 uçağına ait olmadığını belirledi.Parçanın bir eve ait ev merdiveni olduğunu açıklayan şirket,bugün de aynı bölgede bulunan parça ile ilgili fazla bir beklenti içerisine girilmemesini,ikinci parçanın da yapılacak incelme sonrasında çıkacak sonucu kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurdu.

Malezya Sivil Havacılık İdaresi Başkanı Ezheruddin Abdurrahman bugün yaptığı açıklamada uçağa ait bulunan bir ikinci parça olmadığını söyledi.

 

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri