Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak Otobana Acil İniş Yaptı

Amerika  Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde küçük bir yolcu uçağı motor arızası nedeniyle otobana acil iniş yaptı. ABD’de meydana gelen olayla uçak Atlanta’nın en işlek otobanlarından birine kusursuz bir iniş gerçekleştirdi.Tam..

Kategori: Havacılık haberleri

Amerika  Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde küçük bir yolcu uçağı motor arızası nedeniyle otobana acil iniş yaptı.

ABD’de meydana gelen olayla uçak Atlanta’nın en işlek otobanlarından birine kusursuz bir iniş gerçekleştirdi.Tam iş saatine gidiş vaktinde meydana gelen kaza otobanda uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.Tek bir kişinin bile burnunun kanamaması uzmanlar tarafından takdirle karşılandı ve pilotun manevra yeteneği  uçağın inişini kazasız bir şekilde gerçekleştirebildiği ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri