Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

UÇAK KORKUSUNU YENMEK

  Uçak korkusu bilindiği üzere çoğu kimsenin kabusudur.Bu kabus uçak yolculuğu yapanlara o yolculuğu bir eziyet haline getirir.Ucak korkusunu kendi kendine yenmek isteyen bir kişiye airportturk ailesi olarak bazı tavsiyelerde..

Kategori: manşet haberler

  Uçak korkusu bilindiği üzere çoğu kimsenin kabusudur.Bu kabus uçak yolculuğu yapanlara o yolculuğu bir eziyet haline getirir.Ucak korkusunu kendi kendine yenmek isteyen bir kişiye airportturk ailesi olarak bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

  Uçak korkusunu yenmek isteyen bir kişi öncelikle ufak bir araştırma yapıp dünya üzerindeki uçak kazalarına biz göz atmasını öneririz.Sonuçlardan uçak kazalarının diğer ulaşım araçlarına nazaran riskin daha az olduğu görülecektir.

  Uçak korkusu olan kişiye verebileceğimiz diğer bir bilgi de sektörde çalışan kişilerin kalifiye kişiler olduğudur.Sonuçta havacılık sektöründe çalışan bir kişinin  sıkı bir eğitim süreci sonunda çalışma lisansını aldığını unutmamak gerekir.Uluslararası ve yerel bir çok  denetlemenin olması havacılık sektörünün hata oranını en aza indirmesine vesile olmaktadır.

  Uçak korkusunun bir fobi haline gelmeden bu anlattıklarımıza güvenerek rahatlıkla uçmanızı temenni ediyoruz.Ancak fobi haline geldi ise bir uzmandan yardım almanızı öneririz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri