Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

UÇAK KORKUSUNU YENMEK

  Uçak korkusu bilindiği üzere çoğu kimsenin kabusudur.Bu kabus uçak yolculuğu yapanlara o yolculuğu bir eziyet haline getirir.Ucak korkusunu kendi kendine yenmek isteyen bir kişiye airportturk ailesi olarak bazı tavsiyelerde..

Kategori: manşet haberler

  Uçak korkusu bilindiği üzere çoğu kimsenin kabusudur.Bu kabus uçak yolculuğu yapanlara o yolculuğu bir eziyet haline getirir.Ucak korkusunu kendi kendine yenmek isteyen bir kişiye airportturk ailesi olarak bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

  Uçak korkusunu yenmek isteyen bir kişi öncelikle ufak bir araştırma yapıp dünya üzerindeki uçak kazalarına biz göz atmasını öneririz.Sonuçlardan uçak kazalarının diğer ulaşım araçlarına nazaran riskin daha az olduğu görülecektir.

  Uçak korkusu olan kişiye verebileceğimiz diğer bir bilgi de sektörde çalışan kişilerin kalifiye kişiler olduğudur.Sonuçta havacılık sektöründe çalışan bir kişinin  sıkı bir eğitim süreci sonunda çalışma lisansını aldığını unutmamak gerekir.Uluslararası ve yerel bir çok  denetlemenin olması havacılık sektörünün hata oranını en aza indirmesine vesile olmaktadır.

  Uçak korkusunun bir fobi haline gelmeden bu anlattıklarımıza güvenerek rahatlıkla uçmanızı temenni ediyoruz.Ancak fobi haline geldi ise bir uzmandan yardım almanızı öneririz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri