Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak korkusunu nihayet yendi!

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli yıllar sonra uçağa binerek,uçak korkusunu yendi. Uzak mitinglere bile kendisine ait makam aracı veya seçim otobüsü ile giden ve uçağa binmeyi tercih etmeyen MHP..

Kategori: Havacılık haberleri

devlet bahceli ucakMilliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli yıllar sonra uçağa binerek,uçak korkusunu yendi.

Uzak mitinglere bile kendisine ait makam aracı veya seçim otobüsü ile giden ve uçağa binmeyi tercih etmeyen MHP lideri Devlet Bahçeli,Almanya’nın Oberhausen kentindeki açık hava toplantısına katılmak üzere uçağa binmeyi tercih etti.Uçaktaki görüntülerini twitter hesabından paylaşan Bahçeli,bundan böyle uzak yol seyahatlerinde havayolu ulaşımını tercih etmesi bekleniyor.

Bilindiği üzere 9 HAziran milletvekili seçimleri için parti liderleri yoğun bir miting programı çerçevesinde Avrupa’da Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde ve Türkiye’nin bir çok iline seyahat ediyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri