Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak kazasından sonra onun bu halini görenler şaşkına döndü

Tüm Zamanların En Büyük 100 Film Yıldızı listesinde yer alan ünlü oyuncu geçirmiş olduğu uçak kazasından sonra ilk kez görüntülendi. Ünlü ABD’li film yıldızı Harrison Ford 6 Mart 2015 tarihinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Tüm Zamanların En Büyük 100 Film Yıldızı listesinde yer alan ünlü oyuncu geçirmiş olduğu uçak kazasından sonra ilk kez görüntülendi.

Ünlü ABD’li film yıldızı Harrison Ford 6 Mart 2015 tarihinde 2. Dünya Savaşı’ndan kalma pervaneli bir uçak ile seyahat ettiği esnada Santa Monica Havalimanı’na 1 km uzaklıkta boş bir alana düşmüştü.Kazadan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Harrison Ford günlerce yoğun bakımda kalmıştı.Ancak bugün Harrison Ford’u Los Angeles sokaklarında görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.72 yaşındaki aktör kazayı atlatmış görünüyordu.

Harrison Ford’un yaralı olarak kurtulduğu uçak kazası sonrası yapılan araştırmalarda kaza nedeni olarak,mekanik arıza olarak gösterildi.

harrison ford

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri