Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçak kazasından sonra onun bu halini görenler şaşkına döndü

Tüm Zamanların En Büyük 100 Film Yıldızı listesinde yer alan ünlü oyuncu geçirmiş olduğu uçak kazasından sonra ilk kez görüntülendi. Ünlü ABD’li film yıldızı Harrison Ford 6 Mart 2015 tarihinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Tüm Zamanların En Büyük 100 Film Yıldızı listesinde yer alan ünlü oyuncu geçirmiş olduğu uçak kazasından sonra ilk kez görüntülendi.

Ünlü ABD’li film yıldızı Harrison Ford 6 Mart 2015 tarihinde 2. Dünya Savaşı’ndan kalma pervaneli bir uçak ile seyahat ettiği esnada Santa Monica Havalimanı’na 1 km uzaklıkta boş bir alana düşmüştü.Kazadan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Harrison Ford günlerce yoğun bakımda kalmıştı.Ancak bugün Harrison Ford’u Los Angeles sokaklarında görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.72 yaşındaki aktör kazayı atlatmış görünüyordu.

Harrison Ford’un yaralı olarak kurtulduğu uçak kazası sonrası yapılan araştırmalarda kaza nedeni olarak,mekanik arıza olarak gösterildi.

harrison ford

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri