Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak İçi İkram da Rekabet Doğuyor

Havayolu şirketleri için uçak içi ikram büyük önem taşır.Ülkemizde faaliyet gösteren uçak içi ikram hizmetinde faaliyet gösteren Turkish Do&Co ve Lufthansa LSG Sky Chefs’ten sonra bu sektöre bir yeni firma..

Kategori: Havacılık haberleri

Havayolu şirketleri için uçak içi ikram büyük önem taşır.Ülkemizde faaliyet gösteren uçak içi ikram hizmetinde faaliyet gösteren Turkish Do&Co ve Lufthansa LSG Sky Chefs’ten sonra bu sektöre bir yeni firma daha katıldı.Sancak Inflight Service isimli uçak içi ikram hizmeti sunan firma,sektöre rekabet katacağı konusunda otoriteler hemfikirler.

Sancak Inflight Service;İstanbul Atatürk Havalimanı ve Antalya Havaalanı’nda hizmet vermeye başlayan şirket,2011 yılından itibaren büyüme evresine geçeceği ifade ediliyor.

Havayolu şirketlerinin kendisine uygun bir uçak içi ikram hizmeti sunan şirket bulmasında zorlanacağı kesin ancak bu durumdan karlı çıkacak olan da şüphesiz yolcular olacaktır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri