Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçak İçi İkram da Rekabet Doğuyor

Havayolu şirketleri için uçak içi ikram büyük önem taşır.Ülkemizde faaliyet gösteren uçak içi ikram hizmetinde faaliyet gösteren Turkish Do&Co ve Lufthansa LSG Sky Chefs’ten sonra bu sektöre bir yeni firma..

Kategori: Havacılık haberleri

Havayolu şirketleri için uçak içi ikram büyük önem taşır.Ülkemizde faaliyet gösteren uçak içi ikram hizmetinde faaliyet gösteren Turkish Do&Co ve Lufthansa LSG Sky Chefs’ten sonra bu sektöre bir yeni firma daha katıldı.Sancak Inflight Service isimli uçak içi ikram hizmeti sunan firma,sektöre rekabet katacağı konusunda otoriteler hemfikirler.

Sancak Inflight Service;İstanbul Atatürk Havalimanı ve Antalya Havaalanı’nda hizmet vermeye başlayan şirket,2011 yılından itibaren büyüme evresine geçeceği ifade ediliyor.

Havayolu şirketlerinin kendisine uygun bir uçak içi ikram hizmeti sunan şirket bulmasında zorlanacağı kesin ancak bu durumdan karlı çıkacak olan da şüphesiz yolcular olacaktır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri