Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak biletleri ucuzlayacak

Son zamanlarda petrol fiyatlarındaki düşüş,uçak bileti fiyatlarına olumlu yansıyacak. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu AA’ya vermiş olduğu röportajda,petrol fiyatlarında meydana gelen düşüş,yakıt maliyet oranının uçuş maliyetlerindeki oranı yüzde..

Kategori: Havacılık haberleri

Son zamanlarda petrol fiyatlarındaki düşüş,uçak bileti fiyatlarına olumlu yansıyacak.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu AA’ya vermiş olduğu röportajda,petrol fiyatlarında meydana gelen düşüş,yakıt maliyet oranının uçuş maliyetlerindeki oranı yüzde 38’den yüzde 34’e indiğini ve bu maliyetin düşmesi birlikte Türk Hava Yolları olarak en yakın zamanda bilet fiyatlarında düşüş öngördüklerini, açıkladı.Kış mevsimi nedeniyle uçak bileti fiyatlarının zaten uygun olduğunun altını çizen Topçu,yaz mevsiminin gelmesi ve yoğun sezona girilmesi ile birlikte uçak biletlerindeki fiyat azalmasının da dikkat çekici boyutlara gerileyeceğini,ifade etti.

Uçak biletlerinde meydana gelecek olan düşüş ile birlikte rekabetin de üst düzeylere ulaşacağı tahmin edilirken bundan en karlı çıkanın yolcular olacak.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri