Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Uçak biletleri ucuzlayacak

Son zamanlarda petrol fiyatlarındaki düşüş,uçak bileti fiyatlarına olumlu yansıyacak. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu AA’ya vermiş olduğu röportajda,petrol fiyatlarında meydana gelen düşüş,yakıt maliyet oranının uçuş maliyetlerindeki oranı yüzde..

Kategori: Havacılık haberleri

Son zamanlarda petrol fiyatlarındaki düşüş,uçak bileti fiyatlarına olumlu yansıyacak.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu AA’ya vermiş olduğu röportajda,petrol fiyatlarında meydana gelen düşüş,yakıt maliyet oranının uçuş maliyetlerindeki oranı yüzde 38’den yüzde 34’e indiğini ve bu maliyetin düşmesi birlikte Türk Hava Yolları olarak en yakın zamanda bilet fiyatlarında düşüş öngördüklerini, açıkladı.Kış mevsimi nedeniyle uçak bileti fiyatlarının zaten uygun olduğunun altını çizen Topçu,yaz mevsiminin gelmesi ve yoğun sezona girilmesi ile birlikte uçak biletlerindeki fiyat azalmasının da dikkat çekici boyutlara gerileyeceğini,ifade etti.

Uçak biletlerinde meydana gelecek olan düşüş ile birlikte rekabetin de üst düzeylere ulaşacağı tahmin edilirken bundan en karlı çıkanın yolcular olacak.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri