Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Uçak bileti hediyeli yarışma

Anadolu Üniversitesi ve Türk Hava Yolları’nın ortak düzenlemiş olduğu yarışma ile şanslı 3 yarışmacı Türk Hava Yolları’ndan 2’şer adet gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor. “Benim İçin Seyahat” isimli kısa film yarışmasına..

Kategori: Havacılık haberleri

Anadolu Üniversitesi ve Türk Hava Yolları’nın ortak düzenlemiş olduğu yarışma ile şanslı 3 yarışmacı Türk Hava Yolları’ndan 2’şer adet gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

“Benim İçin Seyahat” isimli kısa film yarışmasına sadece  Anadolu Üniversitesi’nin lisans,lisansüstü ve açık öğretim  öğrencileri katılabilecek.Yarışma konusu  olarak keşfetme,öğrenme,dünyayı tanıma ve farklı kültürlerle kucaklaşma olarak belirlenirken,kısa film süresi en fazla 1,5 dakika(90 saniye) olabilecek.Yarışmaya katılacak olan yarışmacılar hazırlamış oldukları kısa filmleri video paylaşım sitesi youtube aracılığıyla benimicinseyahat hashtagi ile paylaşmaları gerekiyor.Ayrıca sosyal paylaşım sitesi İnstagram’da da 15 saniyelik bir tanıtım videosu yüklemesi gerekiyor.

Yarışmaya katılan filmleri Türk Hava Yolları sonradan kullanma hakkına sahip olacağı açıklanırken youtube’da paylaşılan yarışma videosunun açıklama kısmına öğrenciler ad soyad ve öğrenci numaralarını yazmayı unutmamalıdır.

Yarışmaya son katılım tarihi 20.12.2014

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri